Twoje wsparcie w rekrutacji

Starszy specjalista ds. kadr i płac

UniKadr jest polską firmą doradczo-szkoleniową. UniKadr działa od 1996 roku, z myślą o wzrastających potrzebach kadrowych przedsiębiorstw, przede wszystkim na terenie Pomorza Zachodniego. Wspomagamy pracę działów personalnych, oferując usługi doradcze o szerokim zakresie.

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej z branży metalowej, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

miejsce pracy: okolice Szczecina  nr ref. SK/02/2020

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej
  • Sporządzanie umów o pracę, wypowiedzeń umów o pracę, wystawianie świadectw pracy
  • Sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych
  • Sporządzanie list płac, odprowadzanie składek ZUS i podatku dochodowego od osób fizycznych
  • Sporządzanie deklaracji do ZUS, Urzędu Skarbowego, PFRON
  • Rozliczanie delegacji pracowniczych
  • Ewidencja i rozliczanie urlopów pracowniczych
  • Ewidencja zwolnień lekarskich
  • Nadzór nad lekarskimi badaniami okresowymi pracowników
  • Nadzór nad szkoleniami z zakresu BHP
  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach
  • Udzielanie pracownikom informacji z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Prowadzenie spraw związanych z wykorzystaniem środków z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych
  • Sporządzanie wymaganych przepisami sprawozdań, zestawień i raportów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe  (preferowane kierunki: ekonomia, administracja, zarządzanie zasobami ludzkimi)
  • Doświadczenie min. 5 lat w obszarze kadrowo-płacowym w tym 2 lata na samodzielnym stanowisku
  • Biegła znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność planowania i organizowania swojej pracy

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Praca w stałych godzinach (pon.-pt. 8-16)
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dodatki socjalne, dofinansowanie szkoleń, bony świąteczne)
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego

Uwagi dotyczące aplikowania:

W celu uzyskania szerszych informacji prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 575 768 676

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny)
z oznaczeniem nr ref. SK/02/2020 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: biuro@unikadr.pl lub poprzez:

Gwarantujemy poufność.