Twoje wsparcie w rekrutacji

Elektromechanik / Automatyk

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-03-30

Human & Hunter Sp. z o.o. (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, w ramach różnych branż (m.in. FMCG, Automotive, Retail, Przemysł) a jednocześnie starają się dopasowywać profil kandydata do kultury organizacyjnej firmy.

Miejsce pracy: Jedwabno

Zakres obowiązków:

  • Obsługa techniczna maszyn, urządzeń oraz instalacji
  • Działania prewencyjne oraz optymalizacja procesu produkcji
  • Modernizacja maszyn według zmieniających się potrzeb firmy
  • Planowanie napraw i remontów
  • Usuwanie awarii

Wymagania:

  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Wykształcenie min. zawodowe (kierunek elektryczny, automatyka przemysłowa)
  • Staż pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień elektrotechniki/automatyki przemysłowej oraz nowinek technologicznych
  • Zdolności manualne i techniczne
  • Kreatywność i wychodzenie z własnymi pomysłami

Firma oferuje:

  • Interesującą i stabilną pracę
  • Umowę o pracę bezpośrednio z zakładem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z premiami miesięcznymi
  • Współfinansowanie kosztów niezbędnych szkoleń, uprawnień, certyfikatów
  • Pracę w dynamicznym zespole oraz w przyjaznej atmosferze
  • Dużą samodzielność w działaniu
Zawód:
Elektromechanik
Miejsce pracy:
Toruń
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-03-23
Oferta wygasła w dniu:
2020-03-30
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

POMOCNIK MONTERA KONSERWATORA URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH R20/0626-20/20

Zawód: elektromechanik Rodzaj: umowa na okres próbny
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "LUGAL" M.WIĘCKOWSKA & K.WIĘCKOWSKI S.C.
2600-4000 zł
UoP brutto/m-c
Włocławek
2020-03-11

ELEKTROMECHANIK R68/0439-218/20

P.V.PREFABET KLUCZBORK SPÓŁKA AKCYJNA
od 4000 zł
Włocławek
2020-02-21
od 4000 zł

ELEKTROMECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

P.W. AUTOS Sp. z o.o.
3400-4800 zł
Grudziądz
2020-03-11

ELEKTROMECHANIK, ELEKTRONIK

Zawód: elektromechanik Rodzaj: umowa o pracę
EXPOM S.A.
od 3500 zł
Kurzętnik
2020-03-23
od 3500 zł

ELEKTROMECHANIK*

PRZEDSIĘBIORSTWO DRZEWNE "JAWOR" - ANTONI JAN GAWIŃSKI
4000-5500 zł