Twoje wsparcie w rekrutacji

Technolog konstrukcji stalowych

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-03-30

UniKadr jest polską firmą doradczo-szkoleniową. UniKadr działa od 1996 roku, z myślą o wzrastających potrzebach kadrowych przedsiębiorstw, przede wszystkim na terenie Pomorza Zachodniego. Wspomagamy pracę działów personalnych, oferując usługi doradcze o szerokim zakresie.

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, innowacyjnej firmy produkcyjnej z branży metalowej, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

miejsce pracy: okolice Szczecina; nr. ref.: TS/01/20

Zakres obowiązków:

  • Analiza specyfikacji technicznej pod kątem materiałowym i rozwiązań technologicznych
  • Przygotowywanie wstępnych layoutów
  • Odpowiedzialność za sporządzanie kalkulacji i ofert

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (mechanika, budowa maszyn lub pokrewne)
  • Dobra znajomość programu AutoCad
  • Znajomość rysunku technicznego i dokumentacji technicznej
  • Biegła znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Doświadczenie w przygotowywaniu ofert i wycen – mile widziane
  • Lokalizacja miejsca pracy: 40 km od centrum Szczecina

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie oraz konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dodatki socjalne, dofinansowanie szkoleń, bony świąteczne)
  • Pracę pełną wyzwań na stanowisku o niezależności dopasowanej do poziomu umiejętności i doświadczenia Kandydata
  • Udział w ciekawych projektach budowy maszyn i urządzeń realizowanych dla firm o ogólnoświatowym zasięgu
  • Szansę na wdrożenie własnych pomysłów, usprawnień
Zawód:
Technolog
Miejsce pracy:
Szczecin
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-03-16
Oferta wygasła w dniu:
2020-03-30
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

KONSTRUKTOR - TECHNOLOG

Zawód: technolog Rodzaj: umowa o pracę
PRO-TRAILER Sp. z o.o.
4000-6000 zł
UoP brutto/m-c
Lipiany
2019-12-13