Twoje wsparcie w rekrutacji

Project Manager - branża techniczna

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-03-30

UniKadr jest polską firmą doradczo-szkoleniową. UniKadr działa od 1996 roku, z myślą o wzrastających potrzebach kadrowych przedsiębiorstw, przede wszystkim na terenie Pomorza Zachodniego. Wspomagamy pracę działów personalnych, oferując usługi doradcze o szerokim zakresie.

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, innowacyjnej firmy produkcyjnej z branży metalowej, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

miejsce pracy: okolice Szczecina, nr ref. PM/01/20

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie projektów produkcyjnych w ramach określonego budżetu i harmonogramu
  • Współpraca z wewnętrznymi działami firmy
  • Bezpośredni kontakt z Klientem w ramach przydzielonego projektu
  • Lokalizacja miejsca pracy: 40 km od centrum Szczecina

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów produkcyjnych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego/ i lub niemieckiego
  • Umiejętności negocjacyjne i analityczne

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia branżowe
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dodatki socjalne, dofinansowanie szkoleń, bony świąteczne)
  • Budowanie sieci kontaktów z czołowymi producentami z Europy
  • Możliwość realizacji ambitnych i innowacyjnych projektów
  • Praca w dynamicznym zespole
Zawód:
Project Manager
Miejsce pracy:
Szczecin
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-03-16
Oferta wygasła w dniu:
2020-03-30
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)