Twoje wsparcie w rekrutacji

Konstruktor

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-03-30

UniKadr jest polską firmą doradczo-szkoleniową. UniKadr działa od 1996 roku, z myślą o wzrastających potrzebach kadrowych przedsiębiorstw, przede wszystkim na terenie Pomorza Zachodniego. Wspomagamy pracę działów personalnych, oferując usługi doradcze o szerokim zakresie.

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, innowacyjnej firmy produkującej maszyny i urządzenia, odpowiedniej osoby na stanowisko:

Konstruktor

miejsce pracy: okolice Szczecina, nr ref: KO/01/2020

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie maszyn i urządzeń
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej dla potrzeb produkcji
  • Sprawowanie nadzoru autorskiego nad realizowanymi projektami
  • Współpraca z Kooperantami i Klientami w ramach realizowanych zleceń
  • Lokalizacja miejsca pracy: okolice Szczecina

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w projektowaniu maszyn i urządzeń
  • Znajomość programów Solid Works, AutoCAD lub pokrewnych
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Chęć rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji

Firma oferuje:

  • Szkolenia branżowe
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dodatki socjalne, dofinansowanie szkoleń, bony świąteczne)
  • Możliwość realizacji ambitnych i innowacyjnych projektów
Zawód:
Konstruktor
Miejsce pracy:
Szczecin
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-03-16
Oferta wygasła w dniu:
2020-03-30
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)