Twoje wsparcie w rekrutacji

Technolog- Programista CNC przy wytwarzaniu form wtryskowch

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-03-27

Ogłoszenie na stanowisko Technolog- Programista CNC przy wytwarzaniu form wtryskowch - Prosperplast 1 Sp. z o.o.

Firma Prosperplast jest jednym z liderów wśród producentów, nie tylko w Polsce, ale także w Europie szerokiej gamy artykułów z branży tworzyw sztucznych do domu i ogrodu, takich jak donice, kompostowniki, palisady, konewki, łopaty, skrzynki narzędziowe oraz długo oczekiwane artykuły dziecięce (sanki, ślizgi, itd.).

Stanowisko:Technolog- Programista CNC przy wytwarzaniu form wtryskowch

Zakres obowiązków

  • samodzielne opracowywanie programów CNC w systemie NX Siemens dla obrabiarki 3 i 5-cio osiowej,
  • dobór narzędzi oraz parametrów obróbki,
  • optymalizacji procesu obróbki,
  • opracowywanie technologii i przewodników technologicznych,
  • wykonywanie kalkulacji i symulacji obróbki,
  • aktywny udział w procesach optymalizacyjnych,
  • prowadzenie biblioteki narzędzi skrawających,
  • projektowanie i programowanie elektrod dla drążarek EDM.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie na stanowisku technolog- programista CNC dla maszyn 5-cio osiowych minimum 3 lata,
  • praktyczna znajomość oprogramowania NX Siemens,
  • bardzo dobra umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • samodzielność, dobra organizacja pracy,
  • odpowiedzialność w realizacji obowiązków.

Co oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od umiejętności,
  • przyjazną atmosferę w wyspecjalizowanym zespole,
  • pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • pakiet szkoleń.
Zawód:
Programista
Miejsce pracy:
Rybarzowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-03-13
Oferta wygasła w dniu:
2020-03-27
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANE
EX7 Sp. z o. o.

.NET C# Developer

Zawód: programista Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
Kraków
2020-03-19 POLECANA
EDAG Engineering Polska Sp. z o.o.

Software Test and Validation

Rekrutacja online
Kraków
2020-03-26