Twoje wsparcie w rekrutacji

Manager Działu Produkcji i Technologii

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-03-27

Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy. Od lat z powodzeniem funkcjonujemy na globalnym rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Francji.

Firma produkcyjna z ugruntowaną pozycja na rynku poszukuję do swojego zespołu osoby na stanowisko Managera Działu Produkcji i Technologii.

Miejsce pracy: Dębica

Chcesz pracować w miejscu z ponad 30 letnią tradycją i zatrudniającą więcej niż 100 pracowników, która podąża za nowoczesnymi trendami i kieruję się Lean Managementem?

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i organizowanie realizacji zleceń produkcyjnych
  • Wprowadzanie usprawnień procesów produkcyjnych
  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Optymalizacja kosztów produkcji
  • Nadzorowanie, motywowanie i szkolenie współpracowników
  • Planowanie i wdrażanie strategii rozwoju technologii
  • Ocena efektywności i kosztów nowych technologii
  • Nadzór nad projektowaniem procesów technologicznych na różnych etapach produkcji
  • Raportowanie powierzonych działań
  • Dbałość o wizerunek firmy i realizację zadań zgodnie ze standardami Klienta

Wymagania:

  • 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w branży obróbki metali i produkcji jednostkowej (budowa maszyn i podzespołów)
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomością języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Firma oferuje:

  • Dogodnie wybraną przez Ciebie formę umowy
  • Wynagrodzenie w formie podstawy (od 8000 zł netto) i indywidualnie rozliczanej premii
  • Narzędzia pracy - telefon, laptop
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14
  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego poprzez odpowiedzialne zadania i szkolenia
  • Realny wpływ na rozwój firmy w nowo otwartym oddziale firmy
  • Ubezpieczenie dodatkowe
Zawód:
Manager
Miejsce pracy:
Dębica
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-03-13
Oferta wygasła w dniu:
2020-03-27
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)