Twoje wsparcie w rekrutacji

Technolog Procesowy

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-03-27

Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy. Od lat z powodzeniem funkcjonujemy na globalnym rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Francji.

Do firmy z polskim kapitałem - producenta tworzyw sztucznych, poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko:

(Zaczernie pod Rzeszowem)

Zakres obowiązków:

  • Opracowanie i organizowanie prac związanych z wdrożeniem procesów technologicznych i produkcyjnych
  • Nadzorowanie i wprowadzanie nowych metod wytwarzania wyrobów z tworzyw sztucznych
  • Dbałość o dokumentację technologiczną nowych produktów

Wymagania:

  • 2 lata pracy na stanowisku Technolog / Inżynier Produkcji w zakładzie tworzyw sztucznych
  • Wykształcenie wyższe związane z Przetwórstwem tworzyw sztucznych np. Technologia Przetwarzania Materiałów, Technologia Chemiczna, Technologia Tworzyw Sztucznych
  • Język angielski na poziomie bardzo dobrym umożliwiającym komunikację z Klientami firmy
  • Gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym od poniedziałku do piątku (7-15/ 15-23/ 23-7)

Firma oferuje:

  • Wynagrodzenie dopasowane do Twojego doświadczenia
  • Umowę o pracę i możliwość długotrwałej współpracy w firmie szanującej swoich pracowników
  • Premię uznaniową uzależnioną od wyników pracy
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Pakiet medyczny z możliwością objęcia opieką członków rodziny
  • Szkolenia zewnętrzne oraz szkolenia językowe
  • Dofinansowanie do studiów
  • Imprezy integracyjne oraz pikniki pracownicze
  • Karnety np. do kina
  • Paczki dla dzieci
  • Jubileuszowe prezenty
  • Pracę w nowo otwartym zakładzie z doświadczonym zespołem

Zawód:
Technolog
Miejsce pracy:
Rzeszów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-03-13
Oferta wygasła w dniu:
2020-03-27
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

TECHNOLOG – PROGRAMISTA OBRABIAREK

Zawód: technolog Rodzaj: umowa o pracę
FIRMA HERB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 3000 zł
UoP brutto/m-c
Sanok
2020-03-09
od 3000 zł

TECHNOLOG

MDM MECHANICAL INSTALLATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - SPÓŁKA KOMANDYTOWA
od 2800 zł
Bobrówka
2020-03-09
od 2800 zł