Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. Certyfikacji

W TÜV Rheinland możesz wnosić swoją wiedzę i realizować własny rozwój osobisty. Jesteśmy zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy stawiają sobie odpowiedzialne wyzwania. Pracując w TÜV Rheinland Polska stale uczysz się czegoś nowego. Niezależnie od rodzaju wykonywanej pracy posiadasz dostęp do wiedzy oraz technologii, które pozwalają lepiej rozumieć otaczającą nas rzeczywistość.

Aktualnie do Działu Usług dla Przemysłu poszukujemy osoby wspierającej realizowane projekty na stanowisko:

 Nr ref: SCDP/10/20

Miejsce pracy: Zabrze

Zakres obowiązków:

  • Kontrola formalna dokumentacji w zakresie wykonywanych usług
  • Aktualizacja baz danych
  • Wystawianie i wysyłanie dokumentów certyfikacyjnych
  • Tłumaczenia pisemne i ustne z języka angielskiego na polski i odwrotnie (m.in. pism, dokumentów, publikacji)
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami oraz rzeczoznawcami
  • Rozliczanie finansowe usług
  • Sporządzanie dokumentów, analiz i zestawień na potrzeby sekcji
  • Archiwizacja dokumentacji
  • Prowadzenie korespondencji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane o profilu technicznym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca pracę z dokumentacją i swobodną komunikację – warunek konieczny
  • Min. 1 rok doświadczenia w obsłudze klienta biznesowego w branży przemysłowej  i/ lub w pracy biurowej, w tym z dokumentacją techniczną
  • Doświadczenie w pracy związanej z wykorzystaniem prawa zamówień publicznych będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość programu MS Excel
  • Samodzielność i odpowiedzialność za rezultaty swojej pracy
  • Systematyczność, terminowość i dokładność w wykonywaniu zadań

Firma oferuje:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do kart sportowych, grupowe ubezpieczenie na życie)
  • Pracę o charakterze stacjonarnym
  • Współpracę w gronie specjalistów, w tym w środowisku międzynarodowym
  • Szkolenia wdrażające na stanowisko pracy
  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy (pomiędzy 7:00 a 8:30)
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
TÜV Rheinland Polska

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
TÜV Rheinland AG Am Grauen Stein, 51105 Köln. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zawód:
Tłumacz
Miejsce pracy:
Zabrze
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-03-30
Oferta wygasa w dniu:
2020-04-09
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)