Twoje wsparcie w rekrutacji

GL Accountant z j.hiszpańskim

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-04-01

Ogłoszenie na stanowisko GL Accountant z j.hiszpańskim - SalesHR

Jesteśmy agencją rekrutacyjną która realizuje projekty na kluczowe stanowiska dla naszych klientów.

Dla naszego klienta, globalnej korporacji, szukamy obecnie osób na ww. stanowisko

Stanowisko:GL Accountant z j.hiszpańskim

Zakres obowiązków

  • Uzupełniania miesięcznych kont księgi głównej, uzgodnień bankowych
  • Udział w procesach zamykania księgi głównej
  • Księgowość aktywów
  • Raportowanie podatkowe
  • Zapewnienie wsparcia dla audytu
  • Wspieranie innych członków zespołu w codziennych procesach

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w rachunkowości / finansach na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego (B2/C1) oraz angielskiego (C1)
  • Doświadczenie z systemami księgowymi
  • Mile widziana znajomość międzynarodowych standardów rachunkowości finansowej (MSSF, GAAP)
  • Samodzielność, analityczność, dbałość o szczegóły
  • Gotowość na 4-8 tygodnie wyjazdu jednorazowego w związku z przeniesieniem procesów

Co oferujemy

  • Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia : od 6500 brutto w górę
  • Dodatkowe roczne atrakcyjne premie
  • Świetna lokalizacja pracy w centrum Krakowa
  • Elastyczny czas rozpoczęcia pracy
  • Dodatkowe benefity: ubezpieczenie na życie, opieka medyczna
  • Szkolenia i podnoszenie swoich kwalifikacji (szkolenia zawodowe, językowe)
Zawód:
Specjalista ds. finansów
Miejsce pracy:
Kraków
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
6500-8000 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2020-03-18
Oferta wygasła w dniu:
2020-04-01
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Virtu Holding Sp. z o.o.

Specjalista ds. controllingu

Zawód: specjalista ds. finansów Rodzaj: umowa o pracę
Zawiercie
2020-04-06

REFERENT KSIĘGOWY - STAŻ

Zawód: specjalista ds. finansów Rodzaj: inna
kontakt przez PUP
od 1033 zł
UoP brutto/m-c
Chrzanów
2020-03-10
od 1033 zł

SPECJALISTA DS POZYSKIWANIA FUNDUSZY UNIJNYCH

"ZAMEK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 2600 zł
Ogrodzieniec
2019-11-20
od 2600 zł

SAMODZIELNY KSIĘGOWY

Zawód: specjalista ds. finansów Rodzaj: umowa na okres próbny
NOXUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4400-6300 zł
Tychy
2020-02-10

REFERENT DS. CONTROLLINGU

REMAK-ENERGOMONTAŻ SPÓŁKA AKCYJNA
od 2600 zł
Katowice
2020-03-30
od 2600 zł

SPECJALISTA DO SPRAW RACHUNKOWOŚCI

od 1033 zł
Węgierska Górka
2020-02-28
od 1033 zł