Twoje wsparcie w rekrutacji

DYREKTOR HANDLOWY

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-04-03

Firma Personalne Doradztwo Biznesowe Małgorzata Jędrzejewska (certyfikat nr 7780) specjalizuje się w wysokiej jakości usługach HR oraz wsparciem biznesowym dla małych i średnich przedsiębiorstw. Główną specjalnością firmy jest:

  •  Doradztwo zawodowe
  •  Coaching
  •  Szkolenia z umiejętności miękkich
  •  Pośrednictwa zawodowe
  •  Rekrutacje
  •  Wdrażanie proesów zatrudniania osób niepełnosprawnych
  •  PFRON
  •  Dofinansowanie do wynagrodzeń osób niepełnosprawnych
  •  Tworzenie stanowisk pracy dla osób niepełnosprawnych

Zakres obowiązków:

• Budowanie i utrzymywanie jak najlepszych relacji z kluczowymi, jak i z nowymi klientami

• Opracowywanie kompleksowej strategii handlowej

• Kierowanie pracą podległego zespołu

• Bycie dyspozycyjnym i gotowym do częstych wyjazdów służbowych

• Realizacja założonych celów sprzedażowych i polityki handlowej firmy

• Monitorowanie potrzeb rynku i udział w opracowywaniu strategii handlowych

• Stałe uaktualnianie i podnoszenie poziomu wiedzy biznesowej oraz oferty produktowej

• Dbanie o wizerunek firmy i reprezentowanie jej na zewnątrz

Wymagania:

  • Bardzo dobrą znajomość rynku materiałów budowlanych (wiedza z zakresu pokryć dachowych będzie dodatkowym atutem)

  • Doświadczenie w sprzedaży międzynarodowej

  • Biegłą znajomość języka angielskiego na poziomie biznesowym

  • Mile widziany drugi język – język niemiecki/rosyjski/francuski

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Bardzo dobre umiejętności liderskie oraz komunikacyjne

  • Zdolności analityczne i znajomość pakietu MS Office

  • Zdolności przywódcze, w tym umiejętność motywowania zespołu

  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz podległym mu pracownikom

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Niezbędne narzędzia pracy - samochód klasy premium, telefon, laptop
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (Luxmed, Multisport)
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Ciekawą pracę w prestiżowej firmie na rynku europejskim
  • Pracę w trybie mieszanym (w biurze, w terenie, home office)
  • Wyzwania zawodowe i samodzielność w działaniu
Zawód:
Dyrektor
Miejsce pracy:
Opole
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
10000-13000 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2020-03-30
Oferta wygasła w dniu:
2020-04-03
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

DYREKTOR DS. ORGANIZACYJNO – PRAWNYCH I NADZORU WŁAŚCICIELSKIEGO

Zawód: dyrektor Rodzaj: umowa o pracę
Holding KW sp. z o.o.

POLECANA
Katowice
2020-04-02 POLECANA

DYREKTOR DS. PRODUKCJI

Zawód: dyrektor Rodzaj: umowa na okres próbny
GJH-KOŁO H.JANOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA - KOŁO
od 10000 zł
UoP brutto/m-c
Zawadzkie
2020-03-04
od 10000 zł

MAKARONY JASTRZĘBSKIE Sp. z o.o.
6000-7000 zł
Jastrzębie-Zdrój
2020-01-17