Twoje wsparcie w rekrutacji

Asystentka Prezesa

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-03-27

Ogłoszenie na stanowisko Asystentka Prezesa - Meta International

Hotel Meta to nowoczesny, czterogwiazdkowy obiekt położony w popularnym ośrodku narciarskim Szczyrk.

To miejsce, w którym dba się o gości i wymaga najwyższych standardów w pracy.

To zgrany zespół pracowników z dobrze podzielonymi zadaniami i  jasno określonymi celami.

Stanowisko:Asystentka Prezesa

Zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa sekretariatu
  • Tworzenie, rejestracja, dystrybucja i archiwizacja dokumentów zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Obsługa połączeń telefonicznych, urządzeń biurowych
  • Organizacja oraz wsparcie w obsłudze spotkań biznesowych
  • Wykonywanie bieżących poleceń przełożonego
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Doskonała organizacja pracy własnej (umiejętność planowania, ustalania priorytetów, koordynacja działań, terminowość, dokładność, skrupulatność)
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych

Co oferujemy

  • Jasną ścieżkę kariery i realną możliwość awansu
  • Wsparcie w rozwoju poprzez system szkoleń
  • Możliwość korzystania z posiłków pracowniczych
  • Atrakcyjne zniżki na produkty i usługi hotelowe
  • Stabilne zatrudnienie
  • Elastyczne godziny pracy
Zawód:
Asystent zarządu
Miejsce pracy:
Szczyrk
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-03-13
Oferta wygasła w dniu:
2020-03-27
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Ekologus Sp. z o.o.

Asystent/ka Zarządu

Zawód: asystent zarządu Rodzaj: umowa o pracę
Bielsko-Biała
2020-03-19

ASYSTENT/-KA BIURA ZARZĄDU (1/2 ETATU)

GROS ENGINEERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1800-2000 zł
UoP brutto/m-c
Tychy
2020-02-18

ASYSTENT BIURA ZARZĄDU I WSPARCIA WINDYKACJI