Twoje wsparcie w rekrutacji

Konserwator/ Pracownik techniczny

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-04-05

Collins Resorts to dwa nadmorskie kurorty wraz z restauracją i lodziarnią, czynne sezonowo od majówki do końca września, położone przy samej plaży w Sianożętach.

Jesteśmy marką rodzinną, dbającą o naszych pracowników tak samo jak o naszych klientów. Wierzymy, że zadowolenie naszej ekipy i pozytywna atmosfera pracy w bezpośredni sposób przekłada się na niepowtarzalny klimat Collins Resorts.

Oferujemy atrakcyjne zarobki i premie, zakwaterowanie oraz codzienne obiady w naszej restauracji, co pozwoli Ci odłożyć większość zarobionych pieniędzy.

Dołączając do nas korzystaj z naszej wyjątkowej lokalizacji; po pracy podziwiaj piękne, nadmorskie zachody słońca, a w dniach wolnych wypoczywaj na plaży!

Zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie awarii i usterek
  • Wykonywanie drobnych prac remontowych i naprawczych
  • Współpraca z zewnętrzną firmą budowlano-remontową odpowiedzialną za poważniejsze awarie i prace techniczne
  • Bieżące utrzymanie ośrodka w dobrym stanie technicznym i porządkowym
  • Współpraca z innymi działami Resortu
  • Dbanie o pozytywny wizerunek Resortu

Wymagania:

  • Roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wysoka kultura osobista
  • Brak nałogów uniemożliwiających pracę

Firma oferuje:

  • Rozpoczęcie pracy w marcu
  • Atrakcyjną premię za zrealizowaną umowę
  • Szkolenie wdrożeniowe wraz ze stałym wsparciem w trakcie pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zakwaterowanie lub dodatek na paliwo za dojazdy
  • Smaczny obiad (zupa oraz drugie danie) przygotowywany codziennie w Bistro Mañana
  • Zniżkę pracowniczą w Bistro Mañana
  • Pracę w przyjaznej atmosferze – pamiętamy o szacunku do pracowników, dniach wolnych oraz rozsądnych godzinach pracy
Zawód:
Konserwator
Miejsce pracy:
Sianożęty
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
4000-5000 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2020-03-24
Oferta wygasła w dniu:
2020-04-05
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

KONSERWATOR

Zawód: konserwator Rodzaj: umowa na okres próbny
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe Ministerstwa Spraw Wew. i Adm
od 2600 zł
UoP brutto/m-c
Kołobrzeg
2020-03-12
od 2600 zł

KONSERWATOR INSTALACJI RTV

Zawód: konserwator Rodzaj: inna
"UZDROWISKO KOŁOBRZEG" SPÓŁKA AKCYJNA
Kołobrzeg
2020-03-09

KONSERWATOR

PRZEDSIĘBIORSTWO TURYSTYCZNE "DIUNA" SP. J R.LUBOMIRSKI, A.LUBOMIRSKA
2600-3000 zł
Pogorzelica
2020-02-27

KONSERWATOR

Zawód: konserwator Rodzaj: praca tymczasowa
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W GRYFICACH
od 2600 zł
Gryfice
2020-03-17
od 2600 zł

KONSERWATOR

Zawód: konserwator Rodzaj: umowa o pracę
"Urbańscy " S.C Ośrodek Wypoczynkowy "Wielki Błękit"
od 3000 zł
Łukęcin
2020-03-11
od 3000 zł