Twoje wsparcie w rekrutacji

ADMINISTRATOR SIECI INFORMATYCZNEJ

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-03-31

Zakres obowiązków:

Nadzór i zarządzanie systemami IT, szkolenia z obsługi programów, znajomość portali BIP, GUS, SODIR. Nadzór i pomoc w obsłudze systemów inf.: Symfonia, Płatnik, Kuracjusz. Usuwanie problemów z działaniem sieci i komputerów. Instalacja i konfiguracja aktualizacji oprogramowania. Wdrażanie elektronicznej dokumentacji medycznej. Pomoc w rozliczeniach z NFZ, administrowanie serwerami IT, nadzór nad telefonią VOIP.

Wymagania:

Wykształcenia:
wyższe (w tym licencjat)
Języki:
angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
certyfikaty
dyplom
Jak w zakresie obowiązków.
Inne wymagania:
Doświadczenie zawodowe: praktyka, doświadczenie zawodowe, staż pracy.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE

Firma oferuje:

Wynagrodzenie brutto:
od 7 000 PLN
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Informacje:

Miejsce pracy:
Orkana 49, 34-700 Rabka-Zdrój, powiat: nowotarski, woj: małopolskie
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Dane kontaktowe:
"Uzdrowisko Rabka " Spółka Akcyjna
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty:
cv
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
Zawód:
Administrator
Rabka-Zdrój
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
od 7000 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2020-03-02
Oferta wygasła w dniu:
2020-03-31
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)