Twoje wsparcie w rekrutacji

Operator frezarki CNC

BTW Biuro Techniczne Walusiak jest prężnie rozwijającą się firmą ze 100% polskim kapitałem. Nasza działalność skupia się na kilku dziedzinach:

  • konstrukcja i produkcja urządzeń dla przemysłu spożywczego
  • konstrukcja i produkcja urządzeń dla przemysłu motoryzacyjnego
  • usługi konstrukcyjne oraz budowa maszyn specjalnych

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Bochnia, Rzezawa (pow. bocheński)

Zakres obowiązków:

  • Obsługa frezarki 3-osiowej
  • Dobór odpowiednich parametrów skrawania
  • Realizacja zleceń zgodnie z planem produkcyjnym
  • Praca w systemie jednozmianowym

Wymagania:

  • Doświadczenie na maszynach CNC
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • Umiejętność dobierania odpowiednich narzędzi i parametrów skrawania
  • Znajomość sterowania Fanuc
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Samodzielność

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w systemie jednozmianowym
  • Terminowe wynagrodzenia
  • Przyjazną atmosferę w pracy
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
BTW Biuro Techniczne Walusiak