Twoje wsparcie w rekrutacji

.NET C# Developer

EX7 Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, opartą wyłącznie na polskim kapitale, specjalizującą się w rozwiązaniach IT dla logistyki, dystrybucji, e-commerce.

Podstawę firmy tworzy młody dynamiczny zespół, pełen pomysłów i pozytywnej energii.

EX7 software solutions - oferuje pracę dla .NET C# Developera przy nowo powstających, innowacyjnych projektach informatycznych.

Preferujemy doświadczenie i pasję nad wykształcenie i "papierki".

Lubimy nowe technologie i wyzwania. Tego samego oczekujemy od kandydata.

Lokalizacja:
Skawina/Kraków

Zakres obowiązków:

  •   Tworzenie nowych modułów oprogramowania obsługujących procesy Spółki
  •   Rozwój i optymalizacja istniejących rozwiązań
  •   Współpraca z zespołem Programistów

Wymagania:

  • Znajomość platformy .NET, języka C# z przynajmniej dwuletnim doświadczeniem
  • Wiedzy z zakresu SQL/T-SQL, ADO.NET/EntityFramework
  • Znajomość WINDOWS FORMS lub/i ASP.NET MV
  • Doświadczenie z DevExpress będzie dodatkowym atutem
  • Pasja :)

Firma oferuje:

  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Kartę MultiSport Plus
  • Szkolenia
  • Wyjścia integracyjne
  • Elastyczne godziny pracy
  • Ciągłość i stabilność zatrudnienia
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Darmowe miejsce parkingowe
  • Możliwość realizacji projektów “for fun” :-)
  • Umowę o pracę na pełny etat lub B2B z płatnym urlopem i akceptacją L4
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
EX7 Sp. z o. o.

Uwagi dotyczące aplikowania:

 Więcej o firmie:

EX7 Sp. z o.o.

Skawina, ul. Krakowska 87, 32-050

Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną

Prosimy o zamieszczenie w swoich dokumentach aplikacyjnych (CV) klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EX7 Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji przez okres najbliższych sześciu miesięcy zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Klauzula informacyjna dotycząca ochrony danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1-2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119, s 1) – dalej RODO – informujemy, że:

  • administratorem Państwa danych osobowych jest: EX7 Sp. z o.o., ul. ul. Krakowska 87, 32-050 Skawina, NIP 679 - pokaż numer telefonu - 3, REGON 123 - pokaż numer telefonu - , KRS 509 - pokaż numer telefonu - 0;
  • Dane osobowe będą przetwarzane w procesie rekrutacji;
  • Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych jest wyrażona zgoda na przetwarzanie danych wychodzących poza zakres Kodeksu Pracy (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), oraz prawnie uzasadniony interes Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO)
  • Państwa dane będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy lub do momentu wycofania Państwa zgody, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej;
  • Państwa dane mogą być przekazane podmiotom współpracującym na podstawie umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych w celu realizacji usług księgowych, informatycznych, prawniczych bądź konsultingowych
  • Zgodnie z RODO przysługują Państwu następujące prawa:
  • prawo dostępu do danych i otrzymania ich kopii;
  • prawo do sprostowania danych;
  • prawo do usunięcia danych lub ograniczenia ich przetwarzania;
  • prawo do przenoszenia danych;
  • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa);
  • prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
  • Administrator nie przekazuje Państwa danych do krajów trzecich;
  • Odmowa podania danych lub wycofanie wcześniejszej zgody zaowocuje brakiem możliwości uczestniczenia w procesie rekrutacji.
Zawód:
Programista
Miejsce pracy:
Kraków
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-03-19
Oferta wygasa w dniu:
2020-04-13
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Pitney Bowes

(Senior) Software Engineer - .NET

Zawód: programista Rodzaj: umowa o pracę
8000-15000 zł
UoP brutto/m-c
Bielsko-Biała
2020-03-23

PROGRAMISTA WEB DEVELOPER

TEMA KOMPUTER Sp. z o.o.
od 3800 zł
Andrychów
2019-12-10