Twoje wsparcie w rekrutacji

Instalator/ Serwisant systemów zabezpieczeń

PHU Felixcom Krzysztof Feliksik - Firma powstała w 2004 roku z myślą, aby sprostać największym wymaganiom klientów, którzy cenią sobie fachową, szybką obsługę, profesjonalny serwis oraz wdrażanie najnowszych technologii. Od początku działalności w naszej ofercie były systemy zabezpieczeń takie jak alarmy, monitoring wideo czy kontrola dostępu. Realizujemy projekty od małych po duże typu hale magazynowe, szkoły, galerie i inne. Rozwijamy własne projekty systemów pomiaru temperatur czy mobilnego monitoringu wideo.

Zakres obowiązków:

  • Instalacja systemów teletechnicznych wraz z uruchomieniem CCTV, KD, SSWIN, LAN, SAP
  • Instalacja okablowania, budowa tras kablowych
  • Serwisowanie wykonanych instalacji, rozbudowa
  • Rozwiązywanie problemów technicznych
  • Wsparcie współpracowników w obszarze technicznym
  • Wyjazdy służbowe

Wymagania:

  • Doświadczenie w instalacji systemów CCTV, KD, SSWIN, LAN
  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy
  • Prawo jazdy kat.B
  • Uprawnienia SEP
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznych
  • Znajomość podstaw elektrotechniki, elektroniki
  • Dyspozycyjność (wyjazdy służbowe na terenie kraju)
  • Zaangażowanie w wykonywane projekty
  • Kreatywność podczas prac i planowania
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane osoby z zacięciem elektronicznym, programistycznym w kierunku Arduino, Raspberry PI itp.
  • Chęć rozwoju i realizowania autorskich projektów

Firma oferuje:

  • Wynagrodzenie miesięczne na poziomie 4000 zł - 6000 zł brutto (uzależnione od poziomu wiedzy i zaangażowania)
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Niezbędne narzędzia do wykonania pracy
  • Szkolenia warsztatowe w kierunku rozwoju pracownika, np. Satel Integra i inne
  • Ciekawe realizacje projektów
  • Możliwość rozwoju i wdrażania własnych pomysłów
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
PHU FelixCom Krzysztof Feliksik

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
PHU FelixCom Krzysztof Feliksik , Plac Słoneczny 2/6, , 41-908 Bytom, NIP: 6321054215
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Instalator
Miejsce pracy:
Bytom
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
4000-6000 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2020-04-06
Oferta wygasa w dniu:
2020-04-15
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ELEKTROMONTER

Zawód: instalator Rodzaj: umowa o pracę
EL - GO Czupała Marcin
od 4500 zł
UoP brutto/m-c
Ruda Śląska
2020-03-30
od 4500 zł

INSTALATOR SYSTEMÓW ALARMOWYCH

Zawód: instalator Rodzaj: umowa na okres próbny
LUNA & SOKÓŁ SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 2600 zł
Siemianowice Śląskie
2020-02-05
od 2600 zł

INSTALATOR

Computer World S.C. Dariusz Wardyń, Halina Długoń
od 3000 zł
Mikołów
2020-02-26
od 3000 zł