Twoje wsparcie w rekrutacji

Utrzymanie ruchu - mechanik z doświadczeniem!

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-03-28

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Więcej informacji na temat Manpower znajduje się na www.manpower.pl

Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji.

Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU

Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie maszyn produkcyjnych (prace konserwacyjne, dokonywanie bieżących napraw, usuwanie usterek oraz wykonywanie okresowych przeglądów),
  • zamawianie części zamiennych,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • minimum zawodowe wyształcenie (mechanika, elektryka lub automatyka)
  • co najmniej roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • umiejętność samodzielnej pracy i podejmowania odpowiedzialnych decyzji,
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.

Firma oferuje:

  • jasne warunki zatrudnienia - możliwość przejęcia bezpośrednio do firmy po 6 miesiącach,
  • atrakcyjny system premiowy - premia frekwencyjna w wysokości ponad 500 zł brutto za miesiąc,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dostęp do pakietu benefitów ManpowerPremium: dofinansowanie do karty Multisport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU i prywatnej opieki Medicover,
  • dostęp do platformy MyBenefit!
Zawód:
Pracownik utrzymania ruchu
Miejsce pracy:
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
od 3400 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2020-03-14
Oferta wygasła w dniu:
2020-03-28
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)