Twoje wsparcie w rekrutacji

SPECJALISTA DS. FAKTUROWANIA

Ogłoszenie na stanowisko SPECJALISTA DS. FAKTUROWANIA - cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o.

Firma cafe+co DELIKOMAT Sp. z o.o to niezależny operator vendingowy, oferujący od 1997 roku kompleksową usługę w zakresie zabezpieczenia przedsiębiorstw w napoje gorące, zimne oraz przekąski. Zakres działalności firmy obejmuje samodzielną obsługę automatów, jak również wynajem lub sprzedaż maszyn wraz dostawą produktów. Firma należy do międzynarodowej grupy café+co posiadającej w całej Europie ponad 40 000 automatów.

Stanowisko:SPECJALISTA DS. FAKTUROWANIA

Zakres obowiązków

  • Terminowe i poprawne wystawianie faktur
  • Uzgadnianie i weryfikację danych niezbędnych do wystawiania faktur
  • Współpracę z innymi działami firmy w sprawach administracyjnych

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dokładność oraz rzetelność w wykonywaniu zadań
  • dobra znajomość zasad i przepisów regulujących wystawianie dokumentów sprzedaży krajowej i zagranicznej,
  • praktyczna znajomość programu Excel
  • znajomość systemu Microsoft Navision Dynamics- będzie dodatkowym atutem
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Co oferujemy

  • pracę w międzynarodowej i dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość  szkoleń  pod okiem specjalistów
  • udział w zysku firmy, premie roczne
  • rozbudowany i bardzo atrakcyjny pakiet benefitów (wśród nich m. in: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, imprezy integracyjne, darmowe napoje,)
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez cafe + co DELIKOMAT Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko: Specjalista ds. fakturowania

Informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie na potrzeby procesu rekrutacyjnego

cafe + co DELIKOMAT Sp. z o.o. (Al. Generała Andersa 588, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 547  101 62 62  - ).

Pragniemy Cię poinformować, jakie dane zbieramy i dlaczego oraz jak ich używamy w procesach rekrutacji.

Trzy główne rodzaje danych, które przetwarzamy to dane kontaktowe, dane dotyczące przebiegu kariery i wcześniejszego zatrudnienia oraz posiadanych uprawnień/umiejętności.

Dostęp do Twoich danych mają jedynie upoważnieni pracownicy/współpracownicy cafe + co DELIKOMAT Sp. z o.o. w szczególności są to pracownicy działu HR oraz dyrektor lub kierownik działu, do którego aplikujesz.

Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości nawiązania stosunku pracy między Tobą, a cafe + co DELIKOMAT Sp.z o.o.

Masz prawo do żądania od cafe + co DELIKOMAT Sp. z o.o. dostępu do Twoich danych osobowych oraz uzyskania ich kopii, a także żądania ich sprostowania, usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przeniesienia danych oraz prawo do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Zawsze w razie wątpliwości odnośnie swoich danych możesz skontaktować się z naszym Konsultantem Ochrony Danych

Jednocześnie informujemy, że przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (organ nadzorczy).

Twoje dane są przetwarzane na podstawie art. 221 § 1 Kodeksu pracy na potrzeby procesów rekrutacyjnych w cafe + co DELIKOMAT Sp. z o.o. oraz w celach kontaktowych. W przypadku danych, które nie są wymienione w art. 22 1 § 1 k.p., (np. uprawnienia, dodatkowe umiejętności, hobby, przekazanie danych do innych spółek w ramach grupy kapitałowej, itp.) podstawą ich przetwarzania jest Twoja dobrowolna zgoda.

Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych, co jednak nie wpływa na ważność czynności dokonanych na podstawie zgody w okresie między jej udzieleniem a cofnięciem.

Twoje dane w przypadku braku zatrudnienia będą przetwarzane w czasie danego procesu rekrutacji oraz 3 miesiące po jego zakończeniu. Następnie dokumenty przesłane w wersji elektronicznej są trwale usuwane z systemu, natomiast dokumenty przekazane w formie papierowej, trwale niszczone.

Twoje dane osobowe nie będą przekazywane poza obszar Unii Europejskiej ani nie będą wykorzystywane w procesach automatycznego profilowania.

Zawód:
Pracownik administracyjno - biurowy
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-03-18
Oferta wygasa w dniu:
2020-04-01
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SalesHR

Pracownik biurowy z językiem niemieckim B1-C1

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: umowa o pracę
SalesHR
SalesHR
Rekrutacja online
4200-5200 zł
UoP brutto/m-c
Katowice
2020-03-18
EduExpress

Pracownik biurowy z podstawowym niemieckim lub francuskim

EduExpress
EduExpress
3500-5000 zł

POLECANA
Kraków
2020-03-10 POLECANA
EXPRESS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. | Traficar Sp. z o.o.

Specjalista Programu Samochodów Zastępczych

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: umowa na zastępstwo
Kraków
2020-03-16

SPECJALISTA DO SPRAW ROZWOJU OPROGRAMOWANIA SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: inna
kontakt przez PUP
od 1033 zł
Dąbrowa Górnicza
2020-03-12
od 1033 zł