Twoje wsparcie w rekrutacji

Manager ds. Public Relations i Komunikacji

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-03-26

L.GRANT HR Consulting - Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie realizacji projektów doradczych i szkoleniowych, obejmujących różne obszary polityki personalnej przedsiębiorstw (rekrutacja, executive serach, ocena kompetencji, badania zaangażowania pracowników, projektowanie i wdrażanie instrumentów HR, audyt personalny, restrukturyzacja zatrudnienia). Realizując programy outplacement’u firma wspiera także polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa w trudnych procesach restrukturyzacji zatrudnienia.

L.GRANT HR Consulting jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się m.in w zaawansowanych usługach rekrutacyjnych dla polskich i międzynarodowych firm. W chwili obecnej mamy przyjemność pracować dla dużej i stale rozwijającej się firmy (dobra konsumpcyjne) o ugruntowanej pozycji na rynku polskim oraz obecnej na rynkach zagranicznych. Wraz z rozwojem tej firmy, rosną potrzeby wdrażania nowych inicjatyw kształtujących wizerunek firmy oraz oferowanych przez nią produktów. W związku z tym poszukujemy dla tej firmy doświadczonej i zaangażowanej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice (okolice)
Nr ref.: PR/20

Zakres obowiązków:

  • Inicjowanie i koordynacja działań ukierunkowanych na kształtowanie właściwego wizerunku firmy oraz oferowanych przez nią produktów i marek.
  • Przygotowywanie materiałów promocyjnych i informacyjnych, redagowanie biuletynu firmowego, opracowywanie informacji publikowanych na firmowych stronach internetowych (w tym tworzenie i obróbka zdjęć oraz krótkich materiałów filmowych).
  • Kontakty z mediami, organizacja konferencji prasowych.
  • Organizacja imprez wewnętrznych oraz zewnętrznych, udział w imprezach i wydarzeniach, w które zaangażowana jest firma, jej pracownicy i kadra zarządzająca.
  • Monitorowanie pojawiających się informacji o firmie i podejmowanie odpowiednich działań.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Public Relations, Dziennikarstwo, Psychologia, Socjologia, etc.).
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Potwierdzona doświadczeniami inicjatywa w zakresie podejmowania działań budujących pozytywny wizerunek firmy i jej produktów.
  • Umiejętność profesjonalnego redagowania tekstów i artykułów,
  • Umiejętności z zakresu tworzenia zdjęć oraz materiałów filmowych oraz ich obróbka,
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane umiejętności negocjacyjne,
  • Mile widziane umiejętności szkoleniowe (coachingowe),
  • Elokwencja, reprezentatywność, wysoka kultura osobista.
  • Biegła obsługa komputera (MS Office, Internet, obróbka zdjęć i materiałów filmowych).

Firma oferuje:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (pełny etat) w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję rynkową i międzynarodowy zasięg działania;
  • nowoczesne środowisko pracy i możliwości wdrażania własnych rozwiązań;
  • duże możliwości rozwoju zawodowego.
Zawód:
Manager
Miejsce pracy:
Katowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-03-25
Oferta wygasła w dniu:
2020-03-26
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ATEPAA

Business Development Manager

Zawód: manager Rodzaj: umowa o pracę
ATEPAA
ATEPAA

POLECANA
Bielsko-Biała
2020-04-03 POLECANA
NVH POLAND Sp. z o.o.

Production Manager

2020-03-27
BULTEN POLSKA S.A.