Twoje wsparcie w rekrutacji

Lider Inżynierii Procesów i Doskonalenia

Scanfil jako producent kontraktowy projektuje i wytwarza produkty dla wiodących firm z branży profesjonalnej (B2B). Nasze doświadczenie i wysokie standardy jakości czynią nas stabilnym partnerem w całym łańcuchu wytwarzania, od fazy rozwoju produktu, poprzez produkcję i usługi logistyczne aż do obsługi posprzedażowej. Jako partner biznesowy oferujemy konkurencyjne rozwiązania we wszystkich fazach życia produktu, zwiększające zyskowność naszych klientów. Jesteśmy firmą o globalnym zasięgu, z centrami obsługi klienta usytuowanymi w Europie, Ameryce Północnej i Azji.

Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy na: www.scanfil.com

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem podległych Inżynierów Procesu w zakresie nadzoru, optymalizacji i doskonalenia procesów produkcyjnych zdefiniowanych w firmie, w tym nadzór oraz optymalizacja wydatków i budżetu podległego obszaru
  • Zarządzanie programami oszczędnościowymi w firmie (bezpośrednio i pośrednio produkcyjnych)
  • Zarządzanie programem Kaizen oraz 5S
  • Współudział w procesie wdrażania nowych produktów (NPI), nowych technologii oraz rozwiązań doskonalących metodykę pracy wewnątrz firmy
  • Współudział w procesie wycen dla klientów poprzez m.in. terminowe wykonywanie analiz wykonalności

Wymagania:

  • Kilkuletniego doświadczenia zawodowego w optymalizacji procesów w firmie produkcyjnej (preferowane w firmie międzynarodowej),
  • Znajomości technologii i procesów wytwarzania kompletnych produktów oraz podzespołów do ich budowy,
  • Znajomości zagadnień Lean Manufacturing
  • Umiejętności komunikacji z interesariuszami na wszystkich szczeblach organizacji i nastawienia na poszukiwanie rozwiązań
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • Zorganizowanego i zorientowanego na projekty podejścia do ciągłego doskonalenia i pracy
  • Wykształcenia wyższego
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

Firma oferuje:

  • Możliwość wdrażania własnych projektów i pomysłów usprawniających pracę oraz organizację
  • Międzynarodową atmosferę współpracy z rożnymi branżami i liderami na rynku
  • Pakiet benefitów, m.in. prywatna opieka medyczna Medicover, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multisport i/lub biletów do kina, dodatki stażowe i jubileuszowe
  • Pakiet socjalny w ramach ZFŚS, m.in. „wczasy pod gruszą”, paczki świąteczne dla dzieci

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Scanfil Poland Sp. z o.o. , Brzezińska 59, , 41-404 MYSLOWICE, POLAND, NIP: 5861035385
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zawód:
Team Lider
Miejsce pracy:
Mysłowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-02-19
Oferta wygasa w dniu:
2020-03-15
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

FAMUR SA

Lider Obróbki Termicznej

Zawód: team lider Rodzaj: umowa o pracę
FAMUR SA
FAMUR SA

POLECANA
Katowice
2020-02-20 POLECANA

Lider Zespołu

Klient portalu
Kęty
2020-02-18