Twoje wsparcie w rekrutacji

Grafik/animator

Groda - Aranżacja Realizacja Światła to dynamicznie rozwijające się firma z ugruntowaną pozycją na polskim rynku techniki estradowej.

Zakres obowiązków:

Zatrudniona osoba będzie w pełni zaangażowana w produkcję spotów oraz animacji reklamowych ( scenografia koncertów , spoty, mapping 3D itp.) Nie wymagamy dużego doświadczenia,ale chłonnego umysłu i chęci do nauki.

Wymagania:

  • zmysł techniczny i estetyczny
  • umiejętność obsługi programów graficznych Adobe After Effects,Adobe Photoshop
  • umiejętność pracy pod presją czasu, planowania zadań
  • dokładność, dbanie o szczegóły
  • komunikatywność
  • zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego projektu

Dodatkowe atuty;

  • Znajomość jednego z programów 3D ( PREFEROWANA CINEMA4D)
  • Dobra znajomosc programu Adobe Ilustrator

Firma oferuje:

  • stanowisko oferujące wiele wyzwań zawodowych
  • udział w prestiżowych projektach
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • pracę w zespołem tworzonym przez otwartych i pełnych entuzjazmu ludzi
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą, które chcą dołączyć do Naszego zespołu prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą formularza APLIKUJ znajdującego się poniżej.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Aranżacja Realizacja Światła, Andrzej Groda, ul. Kubusia Puchatka 22, 07-410 Ostrołęka, NIP: 758-104-41-02
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zawód:
Grafik
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2020-02-13
Oferta wygasa w dniu:
2020-02-27
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ITURRI Poland

Asystent/tka ds. odzieży technicznej

Zawód: grafik Rodzaj: umowa o pracę
ITURRI Poland wizytówka

POLECANA
2020-02-13 POLECANA

GRAFIK KOMPUTEROWY

Zawód: grafik Rodzaj: umowa na okres próbny
Gondko Krzysztof Firma Handlowa"Kris"
od 2600 zł
UoP brutto/m-c
Sułkowice