Twoje wsparcie w rekrutacji

Asystent/tka ds. odzieży technicznej

Ogłoszenie na stanowisko Asystent/tka ds. odzieży technicznej - ITURRI Poland

Grupa ITURRI koncentruje się na pomocy klientom w zakresie bezpieczeństwa i ochrony osób, procesów, towarów i środowiska, dostarczając rozwiązania „szyte na miarę”, innowacyjne i trwałe.

ITURRI produkuje i dystrybuuje odzież techniczną, obuwie wojskowe i wozy specjalne, z innowacyjnych materiałów.

Grupa wyróżnia się zdolnością świadczenia usług „szytych na miarę”, opartych na bezpośrednim kontakcie z klientami oraz wszechstronnej wiedzy zdobytej dzięki doświadczeniu pracowników na całym świecie, szerokiej ofercie produktowej i wielosektorowości. Jesteśmy obecni na rynku od ponad siedemdziesięciu lat, jako lider w globalnej dystrybucji profesjonalnych Środków Ochrony Pracy oraz usług i wartości dodanych w tym zakresie.

Stanowisko:Asystent/tka ds. odzieży technicznej

Zakres obowiązków

Twoja praca będzie polegała na:

  • Tworzeniu Kart Technicznych Produktów,
  • Udziale w procesie certyfikacji odzieży ochronnej,
  • Współpracy ze szwalnią i fabryką w procesie produkcji,
  • Udziale w procesie oceny zgodności ( Deklaracje zgodności),
  • Zapewnieniu zgodności  odszywanych wzorów odzieży.

Wymagania

Czego potrzebujemy od Ciebie:

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • Umiejętności pracy w programie Corel Draw,
  • Umiejętności pracy w Photoshop – mile widziane,
  • Zaangażowania i otwartości w działaniu,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy i samodyscypliny,
  • Gotowości do podróży służbowych.

Co oferujemy

Nasza firma oferuje:

  • Dobrą atmosferę pracy, wsparcie i profesjonalne szkolenie,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku z ambitnymi i ciekawymi projektami,
  • Możliwość rozwoju,
  • Umowę o pracę,
  • Kursy językowe,
  • System pracy typu home office (częściowo),
  • Prywatne ubezpieczenie na życie i zdrowie,
  • Kartę „Benefit” w atrakcyjnej cenie,
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych i wiele innych atrakcyjnych benefitów.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
ITURRI Poland Sp. z o.o. , Ul. Księdza Józefa Londzina 107 , 43-382 Bielsko-Biała , Polska, NIP: 547-028-80-24
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Grafik
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-02-13
Oferta wygasa w dniu:
2020-02-27
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

GRAFIK KOMPUTEROWY

Zawód: grafik Rodzaj: umowa na okres próbny
Gondko Krzysztof Firma Handlowa"Kris"
od 2600 zł
UoP brutto/m-c
Sułkowice
2020-01-14
od 2600 zł

Zawód: grafik Rodzaj: umowa o pracę
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe CARBOTEX
3500-5000 zł
Jastrzębie-Zdrój