Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. e-commerce

Jesteśmy wiodącym dystrybutorem artykułów sportowych oraz artykułów biurowych i szkolnych na rynku hurtowym i detalicznym.

Posiadamy ugruntowaną pozycję oraz wizerunek solidnego partnera wśród naszych Klientów.
Na przestrzeni lat zbudowaliśmy zespół pełen dynamizmu, energii i zaangażowania.

Zakres obowiązków:

  • wystawianie i weryfikacja poprawności aukcji internetowych zgodnie z przyjętymi kryteriami;
  • przygotowywanie prezentacji opisowo-graficznej na allegro;
  • zarządzanie wystawionymi aukcjami w serwisie Allegro;
  • dbanie o atrakcyjność i konkurencyjność oferty w kanałach sprzedaży detalicznej, analizowanie działań konkurencji;

Wymagania:

  • doświadczenia w tworzeniu i wystawianiu aukcji na Allegro;
  • doświadczenia w zarządzaniu ofertą na Allegro;
  • precyzji i dokładności wykonywanych zadań;
  • mile widziana znajomość platformy BaseLinker;
  • mile widziana znajomość programu do obróbki graficznej;
  • zaangażowania oraz pomysłowości.

Firma oferuje:

  • wynagrodzenie adekwatne do uzyskanych wyników;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • długofalową współpracę;
  • jasny system motywacyjny;
  • pracę w młodym zespole;
  • zniżki pracownicze.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
SPOKEY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, AL. ROŹDZIEŃSKIEGO 188 C, 40-203 KATOWICE, NIP: 731-11-59-686
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
SPOKEY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ , AL. ROŹDZIEŃSKIEGO 188 C , 40-203 KATOWICE, NIP: 731-11-59-686
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Specjalista
Miejsce pracy:
Katowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-02-13
Oferta wygasa w dniu:
2020-03-14
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

TÜV Rheinland Polska

Młodszy specjalista ds. rekrutacji

Zawód: specjalista Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
Katowice
2020-02-10 POLECANA
CMC POLAND SP. Z O.O.

Planista UR

CMC POLAND SP. Z O.O. profil firmy
Zawiercie
2020-02-13
Rehegoo Music Group

Specjalista ds. mediów społecznościowych

Bielsko-Biała
2020-02-06
ASK Poland Sp. z o.o.

Specjalista ds. Jakości Dostawców - SQA

2020-02-03
Hutchinson Poland

Inżynier Procesu

POLECANA
Żywiec
2020-02-14 POLECANA
ATMOTERM

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

ATMOTERM
ATMOTERM
Opole
2020-02-14

Specjalista ds. BHP

Zawód: specjalista Rodzaj: praca stała
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kędzierzynie-Koźlu
Kędzierzyn-Koźle
2020-02-05

Specjalista ds. metodologii badań

Urząd Statystyczny w Krakowie
Kraków
2020-02-13

Specjalista ds. organizacji badań statystycznych

Kraków
2020-02-05