Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista Metrolog

OMG POLAND Sp. z o.o. to zakład produkcyjny branży motoryzacyjnej, usytuowany w Kaniowie na terenie Bielskiego Parku Technologicznego Lotnictwa (w pobliżu Kopalni PG Silesia).

Zatrudnimy osobę w pełnym wymiarze czasu pracy, w systemie I-zmianowym do pracy w laboratorium metrologicznym

Zakres obowiązków:

  • pomiar części produkcyjnych zgodnie z częstotliwością przewidzianą w planach kontroli
  • pomiary części PPAP, części testowych oraz zwrotów od Klienta
  • opracowywanie raportów z pomiarów
  • przeprowadzanie kalibracji urządzeń pomiarowych
  • wsparcie działu produkcji w zakresie poprawy jakości
  • czynny udział w rozwiązywaniu problemów jakościowych w procesie
  • tworzenie programów pomiarowych dla maszyn CMM w oparciu o program PC-DMIS - bezwarunkowo
  • wzorcowanie przyrządów kontrolno-pomiarowych

Wymagania:

  • wykształcenie: średnie, preferowane techniczne
  • doświadczenie:

- znajomość logiki tworzenia programów oraz metod pomiarowych w oparciu o maszyny CMM Zeiss Calypso oraz DEA PC-DMIS bezwarunkowo

- znajomość podstawowych narzędzi rozwiązywania problemów (5why, Kaizen)

  • umiejętności / szkolenia:

        - umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office

        - umiejętności interpersonalne

        - umiejętność podejmowania decyzji

        - umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych i interpretacji wyników

        - umiejętność czytania rysunku technicznego

        - umiejętność posługiwania się narzędziami metrologicznymi: manualne: Suwmiarka, mikrometr, wysokościomierz, szczelinomierz; automatyczne: CMM (Zeiss, DEA)

         - prawo jazdy kat.B

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premię wakacyjną i świąteczną
  • bogaty pakiet medyczny

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Zawód:
Metrolog
Miejsce pracy:
Czechowice-Dziedzice
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2020-02-12
Oferta wygasa w dniu:
2020-03-13
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)