Twoje wsparcie w rekrutacji

Sprzedawca Części i Akcesoriów Motoryzacyjnych

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-02-26

#PozytywnieZaangażowani

Na pewno nas znasz.
Zmieniamy motoryzację.
Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie.
Dołącz do nas!

Grupa PGD to dynamicznie rozwijająca się firma z branży motoryzacyjnej. Prowadzimy na terenie całej Polski wielomarkowe dealerstwa, posiadamy autoryzacje takich marek jak: Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional, Ford, Hyundai, Jeep, KIA, Mitsubishi, Nissan, SEAT, Suzuki, Opel, Volvo. Pracujemy na najwyższych standardach, dobrych praktykach, jak i wieloletnim doświadczeniu.

Obecnie do naszych struktur serwisowych w Warszawie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Sprzedawca Części i Akcesoriów Motoryzacyjnych

Zakres obowiązków:

  • Obsługa Klientów w zakresie doradztwa oraz sprzedaży części motoryzacyjnych
  • Przygotowywanie ofert i zamówień części dla Klientów
  • Kontrolowanie i weryfikacja złożonych zamówień
  • Realizacja wyznaczonych celów ilościowych i jakościowych
  • Spełnienie standardów importerskich

Wymagania:

  • Znajomość branży motoryzacyjnej
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży części zamiennych i akcesoriów motoryzacyjnych
  • Wiedza techniczno-eksploatacyjna o pojazdach samochodowych
  • Komunikatywność i nastawienie na Klienta
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa zawierana na okres 1 roku, kolejna na czas nieokreślony)
  • Terminowe wynagrodzenie
  • Bezpłatną opiekę medyczną w CM Luxmed
  • Dofinansowujemy kartę Multisport
  • Cykliczne wyjazdy i spotkania integracyjne, Mikołajki dla Dzieci, Wigilie pracownicze, itp.
  • Przyjazną atmosferę w pracy
Zawód:
Specjalista ds. Sprzedaży
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-02-12
Oferta wygasła w dniu:
2020-02-26
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

KOORDYNATOR SPRZEDAŻY

Zawód: specjalista ds. sprzedaży Rodzaj: inna
KOREE Sp. zo.o.
od 4000 zł
UoP brutto/m-c
Ożarów Mazowiecki
2019-12-23
od 4000 zł

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY W DZIALE URZĄDZEŃ DO KAWY

od 4000 zł
2019-12-23
od 4000 zł

KOORDYNATOR DS. KLIENTÓW SIECIOWYCH

od 4000 zł
2019-12-23
od 4000 zł

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA

Zawód: specjalista ds. sprzedaży Rodzaj: umowa na okres próbny
P.H.U. "DAG-DAR" DARIUSZ PAWEŁ DYBA
od 2600 zł
Skierniewice
2020-01-28
od 2600 zł

KONSULTANT TELEFONICZNY

kontakt przez PUP
Radom
2020-01-29