Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. sprzedaży – branża automotive z j.angielskim lub j.niemieckim

Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy. Od lat z powodzeniem funkcjonujemy na globalnym rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Francji.

Obecnie poszukujemy:

Specjalisty ds. sprzedaży z branży automotive z językiem angielskim lub niemieckim

Miejsce pracy: Sanok + wyjazdy do klientów na terenie całej Polski

Nie wymagamy doświadczenia sprzedażowego, jest to jedynie dodatkowy atut!

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie oraz budowanie długotrwałych relacji z nowymi klientami firmy poprzez bezpośrednią sprzedaż produktów
  • Przygotowanie ofert handlowych dopasowanych do potrzeb klienta oraz wsparcie na poziomie odpowiednich rozwiązań
  • Negocjacje handlowe oraz zawieranie umów, a także prowadzenie dokumentacji handlowej

Wymagania:

  • Doświadczenie związane z branżą automotive
  • Język angielski lub niemiecki umożliwiający swobodną komunikację
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność do odbycia szkolenia w Niemczech

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę – poszukujemy kogoś do stałej współpracy
  • Godziny pracy do uzgodnienia (możliwość stałych godzin, zadaniowego trybu pracy lub elastycznych godzin pracy)
  • Profesjonalne, dwuetapowe szkolenie: początkowo w Polsce, następnie wyjazd do Niemiec
  • Wynagrodzenie podstawowe w przedziale od 3000 zł brutto +40% stałej premii do 5000 zł brutto + 40% stałej premii
  • Indywidualnie ustalana prowizja - % od zysków lub progi realizacyjne
  • Dodatki finansowe za staż pracy
  • Bonus absencyjny
  • Nagrody jubileuszowe
  • Niezbędne narzędzia do pracy: telefon, laptop oraz samochód z możliwością użytku prywatnego
  • Prywatna opieka medyczna – Pakiet Medyczny z PZU
  • Świadczenia finansowe z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Realne możliwości związane z awansem w strukturach firmowych

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Zawód:
Specjalista ds. Sprzedaży
Miejsce pracy:
Sanok
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-02-12
Oferta wygasa w dniu:
2020-02-26
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Specjalista ds. sprzedaży

Zawód: specjalista ds. sprzedaży Rodzaj: umowa o pracę
Klient portalu
3500-4500 zł
UoP brutto/m-c

POLECANA
Rzeszów
2020-02-16 POLECANA
TTEC Europe

Sales Representative with German and English

TTEC Europe
TTEC Europe

POLECANA
Kraków
2020-02-12 POLECANA

SPECJALISTA DO SPRAW HANDLU

TECHMEN INDUSTRIES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 3500 zł
Dębica
2020-01-22
od 3500 zł

SPECJALISTA DO SPRAW HANDLOWYCH

MOSTOSTAL SIEDLCE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa
od 3200 zł
Rudnik nad Sanem
2020-01-14
od 3200 zł

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY

Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego "HEJS" Jerzy Bigos
od 3000 zł
2020-01-03
od 3000 zł

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY/MAGAZYNIER

Zawód: specjalista ds. sprzedaży Rodzaj: umowa na okres próbny
TABAL Spółka z o.o.
od 2700 zł
Mielec
2020-01-22
od 2700 zł