Twoje wsparcie w rekrutacji

Hostessa

OEX Cursor S.A.

OEX Cursor S.A. jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu.

W związku ze współpracą z jednym z naszych klientów poszukujemy osób do współpracy jako:

Hostessa / Host

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • budowanie wizerunku marki na rynku
  • przekazywanie informacji marketingowych o prezentowanych produktach
  • aktywne pozyskiwanie nowych konsumentów dla marki

Wymagania:

  • osoby dyspozycyjne minimum 3 dni w tygodniu (opcjonalnie: w tym w weekendy)
  • są przebojowe, energiczne i otwarte na nowe doświadczenia
  • łatwo nawiązują kontakty z innymi ludźmi

Firma oferuje:

  • wynagrodzenie 24 zł brutto/h
  • atrakcyjne bonusy uzależnione od wyników
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • elastyczne godziny pracy w ramach ustalonego harmonogramu
  • bardzo miłą atmosferę pracy
  • przeszkolenie w zakresie prezentowanego produktu
  • stałą opiekę koordynatora projektu
  • możliwości awansu

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Pro People , ul. Równoległa 4a , 02-235 Warszawa, NIP: 5223040789
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Hostessa
Miejsce pracy:
Katowice
Forma zatrudnienia:
umowa zlecenia
Wynagrodzenie:
od 24 zł UZ brutto/h
Oferta dodana w dniu:
2020-02-21
Oferta wygasa w dniu:
2020-02-26
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)