Twoje wsparcie w rekrutacji

Technik montażysta

Ogłoszenie na stanowisko Technik montażysta - cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o.

Firma cafe+co DELIKOMAT Sp. z o.o to niezależny operator vendingowy, oferujący od 1997 roku kompleksową usługę w zakresie zabezpieczenia przedsiębiorstw w napoje gorące, zimne oraz przekąski. Zakres działalności firmy obejmuje samodzielną obsługę automatów, jak również wynajem lub sprzedaż maszyn wraz dostawą produktów. Firma należy do międzynarodowej grupy café+co posiadającej w całej Europie ponad 40 000 automatów.

Stanowisko:Technik montażysta

Zakres obowiązków

  •  praca w terenie polegająca na montażu / demontażu maszyn vendingowych

Wymagania

  • gotowość do podróży służbowych,
  • doświadczenie przy wykonywaniu prac montażowych oraz serwisowych lub ogólnobudowlanych,
  • znajomość zagadnień pneumatycznych, elektrycznych i hydraulicznych będzie dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • dokładność, dbałość o jakość, zaangażowanie, samodzielność,
  • dobra organizacja oraz motywacja do pracy.

Co oferujemy

  • szansę rozwoju zawodowego i współpracy z doświadczonym zespołem
  • możliwość  szkoleń  pod okiem specjalistów
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • narzędzia pracy
  • rozbudowany i bardzo atrakcyjny pakiet benefitów (wśród nich m. in: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, imprezy integracyjne, darmowe napoje )
  • udział w zysku firmy, premie roczne

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez cafe + co DELIKOMAT Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko: technik montażysta

Informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.
Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie na potrzeby procesu rekrutacyjnego

cafe + co DELIKOMAT Sp. z o.o. (Al. Generała Andersa 588, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 547 101 62 62).
Pragniemy Cię poinformować, jakie dane zbieramy i dlaczego oraz jak ich używamy w procesach rekrutacji.
Trzy główne rodzaje danych, które przetwarzamy to dane kontaktowe, dane dotyczące przebiegu kariery i wcześniejszego zatrudnienia oraz posiadanych uprawnień/umiejętności.
Dostęp do Twoich danych mają jedynie upoważnieni pracownicy/współpracownicy  cafe + co DELIKOMAT Sp. z o.o. w szczególności są to pracownicy działu HR oraz dyrektor lub kierownik działu, do którego aplikujesz.
Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości nawiązania stosunku pracy między Tobą, a cafe + co DELIKOMAT Sp.z o.o.
Masz prawo do żądania od cafe + co DELIKOMAT Sp. z o.o. dostępu do Twoich danych osobowych oraz uzyskania ich kopii, a także żądania ich sprostowania, usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przeniesienia danych oraz prawo do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
Zawsze w razie wątpliwości odnośnie swoich danych możesz skontaktować się z naszym Konsultantem Ochrony Danych
Jednocześnie informujemy, że przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (organ nadzorczy).
Twoje dane są przetwarzane na podstawie art. 221 § 1 Kodeksu pracy na potrzeby procesów rekrutacyjnych w cafe + co DELIKOMAT Sp. z o.o. oraz w celach kontaktowych. W przypadku danych, które nie są wymienione w art. 22 1 § 1 k.p., (np. uprawnienia, dodatkowe umiejętności, hobby, przekazanie danych do innych spółek w ramach grupy kapitałowej, itp.) podstawą ich przetwarzania jest Twoja dobrowolna zgoda.
Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych, co jednak nie wpływa na ważność czynności dokonanych na podstawie zgody w okresie między jej udzieleniem a cofnięciem.
Twoje dane w przypadku braku zatrudnienia będą przetwarzane w czasie danego procesu rekrutacji oraz 3 miesiące po jego zakończeniu. Następnie dokumenty przesłane w wersji elektronicznej są trwale usuwane z systemu, natomiast dokumenty przekazane w formie papierowej, trwale niszczone.
Twoje dane osobowe nie będą przekazywane poza obszar Unii Europejskiej ani nie będą wykorzystywane w procesach automatycznego profilowania.

Zawód:
Technik
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-02-19
Oferta wygasa w dniu:
2020-03-04
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Diehl Metering Sp. z o.o.

TECHNIK WSPARCIA SPRZEDAŻY

Zawód: technik Rodzaj: umowa o pracę
Bażanowice
2020-02-13
RULAND Engineering & Consulting Sp. z o.o.

Technik montażu

Zawód: technik Rodzaj: praca stała
Tychy
2020-02-07
Valeo

Technik Utrzymania Ruchu

Valeo
Valeo profil firmy
Chrzanów
2020-02-10
Fiberlink

Technik budowy sieci światłowodowej

Fiberlink
Fiberlink wizytówka
Kraków
2020-02-11

ASYSTENT W DZIALE OCHRONY ŚRODOWISKA

Zawód: technik Rodzaj: inna
kontakt przez PUP
od 1033 zł
UoP brutto/m-c
Jaworzno
2020-01-29
od 1033 zł

PRACOWNIK WARSZTATU SAMOCHODOWEGO (ELEKTRYK, ELEKTRONIK SAMOCHODOWY)

od 2250 zł
Sosnowiec
2019-04-12
od 2250 zł

SPECJALISTA W ODDZIALE SERWISU WAGONÓW

Zawód: technik Rodzaj: umowa na okres próbny
PROTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
od 3300 zł
Dąbrowa Górnicza
2020-01-20
od 3300 zł

OBSŁUGA LINII CYNKOWANIA - GALWANIZER

FABRYKA DRUTU GLIWICE SPÓŁKA AKCYJNA
Gliwice
2020-01-28

TECHNIK TECHNOLOGII ODZIEŻY

ANGRY WARRIOR KAMIL CYBA
Kraków
2019-09-09

Kraków
2019-09-09

ELEKTROAUTOMATYK

HUTA CYNKU "MIASTECZKO ŚLĄSKIE" SPÓŁKA AKCYJNA
3200-4000 zł
Miasteczko Śląskie
2020-01-17

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

EUROCERAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 4500 zł
Kędzierzyn-Koźle
2020-01-27
od 4500 zł