Twoje wsparcie w rekrutacji

Automatyk - Elektronik

Lenko S.A. jest wiodącym producentem włóknin typu spunbond, tkanin polipropylenowych surowych i powlekanych, dzianin, folii dachowych i kubełkowych, opakowań workowych (okrągłotkanych i raszlowych), kontenerowych typu big-bag oraz worków dla poczty i banków z surowców naturalnych. Posiadamy zakłady w Bielsku, ul. Okrzei 2 i w Wilkowicach, ul. Kwiatkowskiego 42.

Jesteśmy Firmą z tradycjami o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zakres obowiązków:

  • Naprawianie, konserwacja i serwisowanie maszyn,
  • Ocenianie stanu technicznego maszyn i urządzeń z wykorzystaniem sprzętu diagnostycznego,
  • Przeprowadzanie przeglądów elektroniki,
  • Czytanie instrukcji, rysunków technicznych, serwisowanie urządzeń elektronicznych.

Wymagania:

  •  Doświadczenie zawodowe na stanowisku automatyk - elektronik,
  • Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • Dyspozycyjność, spostrzegawczość, dokładność,
  • Znajomośc zagadnień sterowników PLC, transmisji danych,
  • Uprawnienia SEP do 1 kV.

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę,
  • Stabilne zatrudnienie,

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy:

 kadry@lenko.com.pl

( w tytule maila proszę wpisać AUTOMATYK-ELEKTRONIK ) lub osobiście do Biura Zarządu lub Działe Kadr w Wilkowcach

Wszystkie odpowiedzi traktowane będą, jako poufne. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. Z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm. Potwierdzam prawdziwość danych zawartych w niniejszym dokumencie aplikacyjnym. ”

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
LENKO S.A., 43-365 Wilkowce, ul. E. Kwiatkowskiego 42, NIP: 547-017-06-53
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
LENKO S.A., 43-365 Wilkowce , ul.E.Kwiatkowskiego 42, NIP: 547-017-06-53
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Automatyk
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-02-11
Oferta wygasa w dniu:
2020-02-25
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANE
Hutchinson Poland

Automatyk Utrzymania Ruchu

Zawód: automatyk Rodzaj: umowa o pracę
Żywiec
2020-02-19
ASK Poland Sp. z o.o.

Automatyk - Dział Utrzymania Ruchu

2020-02-11
ENERGETYKA CIESZYŃSKA SP Z O O

Monter urządzeń i aparatury kontrolno - pomiarowej

POLECANA