Twoje wsparcie w rekrutacji

Pracownik Back Office - Strzelce Opolskie

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-03-03

Firma "ZoltOs.pl” Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy działa z sukcesem na gliwickim rynku od kilku lat.

Stawiamy sobie za cel wspieranie pracodawców w rekrutacji pracowników na stanowiska administracyjno-biurowe różnego szczebla.

Specjalizujemy się w leasingu pracowniczym, to jest wynajmie pracowników pod kątem konkretnych projektów i na określone terminy oraz pozyskiwaniem wyselekcjonowanych kandydatów, którzy docelowo znajdują zatrudnienie w strukturach organizacyjnych klientów.

Certyfikat Agencji w KRAZ 10301

W związku z uruchomieniem nowego projektu, dla naszego Klienta - lidera w branży energetycznej poszukujemy osób chcących zdobyć doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej:

Pracownik Back Office

Rodzaj pracy: tymczasowa umowa zlecenie od zaraz do 30.06.2020 z możliwością przedłużenia w przypadku kontynuacji projektu.

Ilość miejsc: 2

wynagrodzenie: 17,00 zł brutto za godzinę

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie danych do systemu komputerowego,
  • Obsługa umów w systemach informatycznych,
  • Weryfikacja i kontrola dokumentów,
  • Wystawianie dokumentów,
  • Uzupełnianie baz danych,
  • Pozostałe prace administracyjno-biurowe.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS OFFICE, zwłaszcza Excel - konieczność) oraz urządzeń biurowych,
  • Zdolności analityczne i szybkiego uczenia się,
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Samodzielność, otwartość na zmiany,
  • Umiejętność pracy w dynamicznym i zmiennym otoczeniu,
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

Firma oferuje:

  •  Pracę w dużej korporacyjnej firmie, możliwość zdobycia doświadczenia w administracji biurowej,
  •  Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy 17,00 zł.
  •  Praca w administracji biurowej w godz. 07:00 - 15:00 z uwagi na dostęp do systemów informatycznych.

Zawód:
Pracownik administracyjno - biurowy
Miejsce pracy:
Strzelce Opolskie
Forma zatrudnienia:
umowa zlecenia
Wynagrodzenie:
17-17 zł UZ brutto/h
Oferta dodana w dniu:
2020-02-18
Oferta wygasła w dniu:
2020-03-03
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SalesHR

Pracownik biurowy z językiem niemieckim B1-C1

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: umowa o pracę
SalesHR
SalesHR
Rekrutacja online
4200-5200 zł
UoP brutto/m-c
Katowice
2020-03-18
Adecco Poland Sp. z o.o.

Pracownik obsługi recepcji / Asystent, Asystentka biura

Bielsko-Biała
2020-03-29
NVH POLAND Sp. z o.o.

Specjalista ds. Administracyjnych

2020-03-24
cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o.

SPECJALISTA DS. FAKTUROWANIA

POLECANA
2020-03-18 POLECANA

SPECJALISTA DO SPRAW ROZWOJU OPROGRAMOWANIA SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: inna
kontakt przez PUP
od 1033 zł
Dąbrowa Górnicza
2020-03-12
od 1033 zł