Twoje wsparcie w rekrutacji

Project Manager CL

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-02-25

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie projektami w obszarze logistyki kontraktowej
  • koordynacja pracy kilkuosobowych zespołów projektowych
  • regularne raportowanie do zespolu projektowego i interesariuszy
  • analiza ryzyka i zarządzanie działaniami mitygującymi
  • nadzór nad budżetem projektowym

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu operacją lub/i projektami w logistyce kontraktowej min. 5 lat
  • znajomość metodologii zarządzania projektami PRINCE 2 / PMI
  • znajomość języka angielskiego (minimum dobra)
  • samodzielności, umiejętności planowania i samoorganizacji pracy
  • rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, komunikacyjnych i prezentacyjnych
  • gotowość do podróży służbowych w ramach prowadzonych projektów w obszerze regionu Europy Wschodniej

Mile widziane:

  • znajomość systemów informatycznych wspierających procesy (WMS, TMS)
  • praktyczna znajomość narzedzi LEAN

Firma oferuje:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • niezbędne narzędzia do pracy (w tym samochód służbowy)
  • ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę
  • karta sportowa
  • możliwośc rozwoju w strukturach firmy oraz realizacji ciekawych projektów
  • przyjazne i partnerskie środowisko pracy
Zawód:
Logistyk
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-02-11
Oferta wygasła w dniu:
2020-02-25
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PRACOWNIK DZIAŁU LOGISTYKI

Zawód: logistyk Rodzaj: inna
kontakt przez PUP
od 1033 zł
UoP brutto/m-c
Bronisze
2020-01-17
od 1033 zł

LOGISTYK

Zawód: logistyk Rodzaj: umowa na okres próbny
LEROY MERLIN POLSKA Sp. z o.o.
od 3400 zł