Twoje wsparcie w rekrutacji

Doradca Klienta - Infolinia Banku

S8 to outsourcingowe centrum obsługi klienta, tworzone przez ekspertów z branży.

Nasze zespoły z pasją realizują wspólne przedsięwzięcia dla najbardziej wymagających i największych organizacji. Wszystko to w niepowtarzalnym i bezkonkurencyjnym centrum obsługi klienta.

Zakres obowiązków:

Chciałbyś nauczyć się czegoś nowego i zdobyć umiejętności z zakresu obsługi klienta?

Praca polega na:

kontakcie telefonicznym z klientem w celu sprzedaży kart kredytowych.

Wymagania:

WYSTARCZY, ŻE:

  • jesteś dyspozycyjny 6 godzin dziennie,
  • jesteś otwarty na nowe doświadczenia i chętny do nauki.

Firma oferuje:

  • gwarantowane wynagrodzenie podstawowe, niezależnie od wyniku,
  • wypłacane pieniądze za czas szkoleń,
  • atrakcyjny system prowizyjny - prowizje nieograniczone,
  • godziny pracy: od pn. do pt. w przedziale 10:16
  • gotową bazę klientów i scenariusz rozmowy oparty na relacyjnym podejściu do Klienta,
  • możliwość awansu w ramach wewnętrznych rekrutacji do wszystkich działów firmy,
  • dodatkowe Benefity między innymi:

             -bonus finansowy za polecenie znajomego,

              -OkSytem.

WAŻNE ! Szkolenia od podstaw !

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
S8 S A , ul. Złota 59, , 00-120 Warszawa, NIP: 5252612745
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Konsultant
Miejsce pracy:
Zabrze
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
2250-3500 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2020-02-13
Oferta wygasa w dniu:
2020-02-25
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

S8 S.A.

KONSULTANT TELEFONICZNY PRACA OD ZARAZ

Zawód: konsultant Rodzaj: umowa zlecenia
S8 S.A.
S8 S.A.
17-25 zł
UZ brutto/h

POLECANA
Zabrze
2020-02-17 POLECANA