Twoje wsparcie w rekrutacji

Kontroler weterynaryjny ds. ochrony zdrowia zwierząt oraz zwalczania chorób zakaźnych zwierzat

Zakres obowiązków:

  • praca w oparciu o ustawę o Inspekcji Weterynaryjnej
  • ze szczególnym uwzględnieniem ustawy o ochronie zdrowia zwierząt oraz zwalczaniu chorób zakaźnych zwierząt
  • oraz Kodeksu postępowania administracyjnego

Wymagania:

  • wykształcenie: średnie weterynaryjny lub zootechniczny
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Uwagi dotyczące aplikowania:

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.
- pierwszeństwo dla osób z niepełnosprawnościami
- ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa
Praca od 1 kwietnia 2020r.
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Leżajsku ul. Plac Dworcowy 1; 37-300 LEŻAJSK
tel. 17 242 08 90
fax 17 242 64 14
mail: lezajsk.piw@wetgiw.gov.pl
Zawód:
Kontroler
Miejsce pracy:
Leżajsk
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2020-02-10
Oferta wygasa w dniu:
2020-02-28
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

KONTROLER JAKOŚCI

Zawód: kontroler Rodzaj: umowa na okres próbny
kontakt przez OHP
2600-3000 zł
UoP brutto/m-c
Krosno
2020-01-30