Twoje wsparcie w rekrutacji

Project Manager

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-02-15

Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy. Od lat z powodzeniem funkcjonujemy na globalnym rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Francji.

Project Manager – dyrygent w projekcie

Dla naszego Klienta – firmy zajmującej się precyzyjną obróbką metali i tworzyw sztucznych poszukujemy kandydata na stanowisko

PROJECT MANAGERA

SANOK

Zakres obowiązków:

Nasz Klient poszukuje osoby, która:

  • Utrzyma kontakt i relacje z jego zagranicznymi partnerami
  • Zajmie się uruchomieniem, wdrożeniem i zamknięciem powierzonych zleceń
  • Sprawnie oddeleguje zadania odpowiednim działom w firmie
  • Wesprze zespół oraz wyznaczy odpowiedni kierunek działania

Wymagania:

Jeśli:

  • Płynnie komunikujesz się w j. angielskim
  • Masz doświadczenie w prowadzeniu projektów
  • Masz wykształcenie wyższe techniczne i chcesz się rozwijać

PRZEŚLIJ DO NAS SWOJĄ APLIKACJĘ, A Z PRZYJEMNOŚCIĄ POSŁUCHAMY O TWOIM DOŚWIADCZENIU

Firma oferuje:

  • Bardzo dobre warunki finansowe – dopasowane do Twojej wiedzy i doświadczenia
  • Pracę w godzinach 7-15 WOLNE WEEKENDY
  • Główne reprezentowanie firmy
  • Możliwość używania j. anielskiego w codziennej pracy
  • Pracę z doświadczonym i kompetentnym zespołem fachowców
  • Jasno określoną ścieżkę kariery, możliwość awansu
Zawód:
Miejsce pracy:
Sanok
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-02-10
Oferta wygasła w dniu:
2020-02-15
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)