Twoje wsparcie w rekrutacji

Projektant sieci kanalizacyjnych

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-02-15

Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy. Od lat z powodzeniem funkcjonujemy na globalnym rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Francji.

Dla naszego Klienta, polskiej firmy oferującej kompleksowe usługi geodezyjne, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Projektanta instalacji sanitarnych

Miejsce pracy: Rzeszów

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i uzgadnianie sieci zewnętrznych oraz przyłączy: wodociągowych, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej
  • Nadzór i analiza materiałów i dokumentacji projektowej przygotowywanych przez asystentów
  • Nadzór nad pracą stacjonarną i terenową asystentów
  • Dbałość o terminową realizację zleceń
  • Zatwierdzanie prac nad dokumentacją projektową
  • Współpraca z projektantami zewnętrznymi, którzy biorą udział w realizacji zleconego projektu

Wymagania:

  • Min. 3 letniego doświadczenia zawodowego przy opracowywaniu dokumentacji projektowej sieci kanalizacyjnych i wodociągowych
  • Znajomości obsługi programów: AutoCAD, Profil Koordynator
  • Znajomości zagadnień z branży sanitarnej
  • Czynnego prawa jazdy kat. B
  • Mile widziane będą uprawnienia projektowe bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę  o pracę lub umowę zlecenia
  • Wynagrodzenie podstawowe – zależne od doświadczenia i wiedzy kandydata
  • Premia akordowa
  • Praca od poniedziałku w piątku w godz. 7-15 WOLNE WEEKENDY
  • Telefon służbowy
  • Samochód służbowy w razie wyjazdów delegacyjnych

Dodatkowo firma oferuje:

  • Uczestnictwo w projektach wykonywanych dla jednostek rządowych i samorządowych
  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju zawartą w regulaminie zakładowym
  • Dofinansowanie do szkoleń zawodowych, studiów podyplomowych
  • Pracę zespołach liczących 2-3 osoby jak i w większych 30 osobowych
  • Bogaty pakiet benefitów: kartę multisport, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,
  • Imprezy integracyjne, bony świąteczne
Zawód:
Projektant
Miejsce pracy:
Rzeszów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-02-10
Oferta wygasła w dniu:
2020-02-15
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)