Twoje wsparcie w rekrutacji

Automatyk-elektronik

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-02-15

Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy. Od lat z powodzeniem funkcjonujemy na globalnym rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Francji.

Dla firmy montującej urządzenia dźwigowe poszukujemy Elektryka-Automatyka

Miejsce pracy: Rzeszów i okolice

Zakres obowiązków:

  • Ocena stanu technicznego, diagnozowanie awarii oraz usuwanie usterek urządzeń dźwigowych
  • Wykonywanie regularnych przeglądów i konserwacji urządzeń dźwigowych
  • Wykonywanie prac mechaniczno-elektrycznych oraz konserwacyjno-remontowych

Wymagania:

  • Wiedza z zakresu elektryki, elektrotechniki, elektromechaniki lub mechaniki
  • Prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Możliwość zdobycia nowych uprawnień
Zawód:
Automatyk
Miejsce pracy:
Rzeszów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-02-10
Oferta wygasła w dniu:
2020-02-15
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)