Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. Kluczowych Klientów

Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy. Od lat z powodzeniem funkcjonujemy na globalnym rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Francji.

Producent części metalowych z siedzibą w Sanoku poszukuję pracownika na stanowisko Specjalisty ds. Kluczowych Klientów

Jesteś osobą kontaktową i  nastawioną na relację? Sprawnie planujesz i koordynujesz pracę swoją i innych? Płynnie komunikujesz się w języku obcym i chcesz rozwijać się w obszarach sprzedaży i zarządzania projektami, a dodatkowo masz doświadczenie na produkcji?

Jeśli na te pytania odpowiedziałeś twierdząco, to sprawdź co możemy Ci zaproponować:

Zakres obowiązków:

  • Kontakt z Klientem zagranicznym
  • Prowadzenie spotkań i negocjacji z Kontrahentami
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Koordynowanie współpracy między Działem Technicznym a Klientami
  • Przygotowywanie raportów dla Zarządu
  • Planowanie i nadzór nad terminową i skuteczną realizacją projektów

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
  • Doświadczenie z komunikacji z Klientami zagranicznymi
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność planowania i zarządzania czasem
  • Szybkie podejmowanie decyzji i poczucie odpowiedzialności
  • Komunikatywność

Firma oferuje:

  • Realną możliwość awansu i rozwoju przy ambitnych projektach
  • Rola reprezentanta firmy w środowisku międzynarodowym
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia i wiedzy
  • Premię miesięczną ustalaną indywidualnie
  • Stałe godziny pracy – 7-15 i wolne weekendy

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Zawód:
Key Account Manager
Miejsce pracy:
Sanok
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-02-10
Oferta wygasa w dniu:
2020-02-24
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)