Twoje wsparcie w rekrutacji

Elektromechanik

Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy. Od lat z powodzeniem funkcjonujemy na globalnym rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Francji.

Miejsce pracy Zaczernie k. Rzeszowa

Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe i masz podstawową wiedzę o schematach elektrycznych i budowie maszyn?

Jeśli tak to sprawdź, co możemy Ci zaproponować:

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem
  • Rozpoznawanie przyczyn i suwanie awarii
  • Utrzymywanie funkcjonalności maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • Wykształcenie technicznego o profilu elektryk, elektromechanik lub mechanik
  • Uprawnienia elektryczne SEP 1 kV
  • Podstawowa znajomość budowy maszyn i schematów elektrycznych

Firma oferuje:

  • Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego z zakresu utrzymania ruchu
  • Zmotywowany zespół w nowo powstałym oddziale
  • Pakiet benefitów po zakończeniu okresu próbnego
  • Wynagrodzenie dostosowane do Twojego doświadczenia – od 2900-3000 zł brutto
  • Podwyżkę po okresie próbnym

Uwagi dotyczące aplikowania:

Uważasz. Że to praca dla Ciebie? Wyślij CV i rozwijaj się z nami.

Zawód:
Miejsce pracy:
Rzeszów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-02-10
Oferta wygasa w dniu:
2020-02-24
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ELEKTROMECHANIK

Zawód: elektromechanik Rodzaj: umowa o pracę
FAKRO PP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 2600 zł
UoP brutto/m-c
Rudnik nad Sanem
2020-01-23
od 2600 zł