Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. zakupów

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-03-09

Re Alloys sp. z o.o. należy do Grupy Kapitałowej Luma Holding prowadzącej działalność w branży metalurgicznej, usługowej oraz IT. Podstawową działalnością spółki jest produkcja żelazostopów na bazie krzemu. Wytwarzamy żelazostopy niszowe o wysokiej czystości  i specjalnym składzie chemicznym, mające zastosowanie w branżach przemysłu wysokich technologii. Naszymi głównymi odbiorcami są producenci stali, przemysł motoryzacyjny, zbrojeniowy i lotniczy.

Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze technicznej i menadżerskiej znającej rynek żelazostopów oraz proces produkcyjny jesteśmy zaufanym, cenionym w branży producentem żelazostopów w Europie.

Wykorzystujemy innowacyjne technologie, które są wydajne i przyjazne dla środowiska.

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za zakupy materiałów i usług okołoprodukcyjnych (materiały pomocnicze, części zamienne, usługi)
  • Budowa strategii zakupowej w ramach przydzielonych kategorii,
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych i przetargów, analiza ofert,
  • Prowadzenie negocjacji,
  • Przygotowanie zamówień i umów,
  • Nadzorowanie realizacji zamówień i umów,
  • Rozszerzanie i aktualizacja bazy dostawców, ocena dostawców,
  • Komunikacja z klientem wewnętrznym.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym, znajomość j. rosyjskiego i/lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość obsługi komputera –  Excel,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Otwartość na rozwój i chęć do nauki,
  • Samodyscyplina, umiejętność zarządzania czasem,
  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Proaktywna postawa w wyszukiwaniu nowych rozwiązań.

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o wieloletnim doświadczeniu,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz premię uznaniową,
  • możliwość rozwoju i awansu w ramach grupy kapitałowej,
  • bogaty pakiet benefitów: niezbędne narzędzia do pracy, bezpłatną opiekę medyczną, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, fundusz świadczeń socjalnych z wczasami „pod gruszą” i świadczeniami okolicznościowymi,
  • prywatną opiekę medyczną,

Zawód:
Specjalista ds. Zakupów / Zaopatrzenia
Miejsce pracy:
Łaziska Górne
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-02-08
Oferta wygasła w dniu:
2020-03-09
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Adecco Poland Sp. z o.o.

Koordynator/Specjalista ds. zaopatrzenia z j. angielskim

Zawód: specjalista ds. zakupów / zaopatrzenia Rodzaj: umowa o pracę
Bielsko-Biała
2020-03-29
Cooper Standard Polska Sp. z o.o. Oddział w Bielsku-Białej

Młodszy Specjalista ds. Zakupów

2020-03-25

Buyer with German

2020-03-25
ASK Poland Sp. z o.o.

Specjalista ds. Zakupów

POLECANA
2020-03-16 POLECANA

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

MUBEA AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o. o.
3000-8000 zł
UoP brutto/m-c
Zimna Wódka
2020-01-10