Twoje wsparcie w rekrutacji

Młodszy Projektant Systemów Automatyki Przemysłowej

Ogłoszenie na stanowisko Młodszy Projektant Systemów Automatyki Przemysłowej - RULAND Engineering & Consulting Sp. z o.o.

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Stanowisko:Młodszy Projektant Systemów Automatyki Przemysłowej

Zakres obowiązków

  • pomoc w opracowaniu dokumentacji szaf sterowniczych z użyciem pakietu EPLAN (oferujemy możliwość odbycia szkolenia z EPLANa)
  • weryfikacja podzespołów pod kątem wymagań klienta
  • dobór i zlecanie zamówień podzespołów
  • nadzór nad dokumentacją projektów

Wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie techniczne
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu podstawowym
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunku technicznego
  • zaangażowanie w pracę i otwartość na nowe doświadczenia
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat.

Co oferujemy

  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
  • przyjazną atmosferę
  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia
  • szkolenia produktowe i techniczne
  • bezpłatne kursy językowe
  • elastyczny czas pracy
  • wyjazdy integracyjne.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ bądź bezpośrednio na adres:

rekrutacja@rulandec.com

wraz z klauzulą

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego na stanowisko Młodszy Projektant Systemów Automatyki Przemysłowej  , prowadzonego przez Ruland Engineering & Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

Klauzula informacyjna:

Zawód:
Automatyk
Miejsce pracy:
Tychy
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2020-02-25
Oferta wygasa w dniu:
2020-03-08
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANE
ENERGETYKA CIESZYŃSKA SP Z O O

Monter urządzeń i aparatury kontrolno - pomiarowej

Zawód: automatyk Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
Cieszyn
2020-02-21 POLECANA
LENKO S.A.

Automatyk - Elektronik

LENKO S.A.
LENKO S.A.