Twoje wsparcie w rekrutacji

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY

Zakres obowiązków:

Pozyskiwanie i utrzymanie klientów, tworzenie ofert handlowych, sporządzanie dokumentacji przetargowej, analiza rynku i ofert konkurencji, obsługa reklamacji, fakturowanie sprzedaży, utrzymywanie kontaktu z dotychczasowymi kontrahentami, organizacja transportu, zawieranie umów prowadzenie dokumentacji sprzedażowej, analiza skuteczności prowadzonych działań marketingowych, dbałość o dobry wizerunek firmy.

Wymagania:

Wykształcenia:
średnie zawodowe
Inne wymagania:
Wymagania: minimum rok pracy w dziale sprzedaży, znajomość logistyki, umiejętność przygotowania dokumentów przetargowych, znajomość obsługi komputera, mile widziana znajomość programów do wysyłek kurierskich (np.Firm Schenker, Raben). Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE

Firma oferuje:

Wynagrodzenie brutto:
3 062 - 3 923 PLN
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Informacje:

Miejsce pracy:
Jana z Kolna 24/26, 81-351 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
TAK
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Dane kontaktowe:
Przedsiębiorstwo Handlowe BRATPOL Jerzy Bratkowski
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty:
CV
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: e-mail
Zawód:
Specjalista ds. Sprzedaży
Gdynia
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
3062-3923 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2020-02-04
Oferta wygasa w dniu:
2020-03-04
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Zawód: specjalista ds. sprzedaży Rodzaj: umowa na okres próbny
TS BERKON Sp. zo.o. Sp. kom. /Cedrowy Dworek
od 2600 zł
UoP brutto/m-c
Koszwały
2020-01-31
od 2600 zł

HANDLOWIEC

Zawód: specjalista ds. sprzedaży Rodzaj: inna
kontakt przez PUP
od 1033 zł
Lębork
2020-01-23
od 1033 zł

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA (ACCOUNT MANAGER)

Zawód: specjalista ds. sprzedaży Rodzaj: umowa o pracę
XtraWeb Oskar Szymczak
od 3500 zł
Kościerzyna
2020-01-15
od 3500 zł

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY B2B I CATERINGU

"SAWEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" FOODS SPÓŁKA KOMANDYTOWA
od 3700 zł
Kościerzyna
2020-01-08
od 3700 zł