Twoje wsparcie w rekrutacji

Asystent/Asystentka Zarządu

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-02-19

Perfect Consulting – Znamy tych, których Ty chcesz poznać

Najważniejszą dla nas wartością jest zaufanie oraz zadowolenie naszych Klientów i Kandydatów, dlatego od ponad 20 lat działamy w branży HR, dzielimy się swoją wiedzą i pomagamy Wam rozwijać swój potencjał.

Stawiamy na poszerzanie horyzontów, inspirujemy działania, otwieramy możliwości.

Perfect Consulting to strategiczny Partner Biznesowy w zakresie HR.

Dla naszego klienta, jednej z dynamicznie rozwijającej się firmy

logistycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania pracy biura – zarządzanie korespondencją, zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów i przepływu informacji
  • zapewnienie bezpieczeństwa i poufności dokumentów
  • budowanie pozytywnych relacji, dbanie o wizerunek firmy i zapewnienie profesjonalnego wsparcia asystenckiego
  • przygotowywanie umów i dokumentów (faktury, raporty, sprawozdania, prezentacje) na potrzeby Zarządu
  • organizację i koordynację spotkań, pilnowanie kalendarza, rozliczanie kosztów podróży
  • współpracę z pozostałymi działami w firmie, budowanie dobrych relacji

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • znajomość języka angielskiego – poziom B2 (umożliwiający swobodną komunikację oraz redagowanie pism)
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność
  • samodzielność i rzetelność w codziennej pracy
  • umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne
  • sprawna organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów

Firma oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • przejrzystą, opartą o kompetencje ścieżkę kariery
  • p​ełną wyzwań pracę
  • bogaty pakiet benefitów – opieka medyczna, dofinansowanie karty sportowej, program pożyczkowy
  • możliwość udziału w ciekawych projektach realizowanych w firmie
Zawód:
Asystent zarządu
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-02-05
Oferta wygasła w dniu:
2020-02-19
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)