Twoje wsparcie w rekrutacji

Staż w Dziale Procesu

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-02-18

Ogłoszenie na stanowisko Staż w Dziale Procesu - Valeo

Niezależna grupa Valeo jest w pełni skupiona na projektowaniu, produkcji i sprzedaży komponentów, zintegrowanych systemów i modułów w branży samochodowej, jest jednym ze światowych liderów dostawców dla branży automotive. Na całym świecie, w 33 krajach zatrudnia ponad 111 000 Pracowników, którzy każdego dnia dzięki swojej energii i zaangażowaniu przyczyniają się do ciągłego rozwoju Valeo. Łącznie Valeo posiada blisko 190 zakładów produkcyjnych oraz 55 centra Badań i Rozwoju, co przyczynia się do realizowania jednej z głównych misji - tworzenie nowych, lepszych rozwiązań motoryzacyjnych.

Stanowisko:Staż w Dziale Procesu

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej - tworzenie instrukcji pracy;
  • Wparcie techniczne i dokumentacyjne w utrzymaniu uruchamianiu i ustawianiu maszyn/urządzeń;
  • Uczestnictwo we wszystkich bieżących zadaniach działu;
  • Współudział w optymalizacji procesów produkcyjnych;
  • Uczestnictwo we wdrażaniu nowych projektów, transferów oraz nowych produktów.

Wymagania

  • Student/-ka lub absolwent/-ka studiów inżynierskich (preferowane kierunki: automatyka, mechanika, budowa maszyn);
  • Dyspozycyjność minimum 4 dni w tygodniu (poniedziałek-piątek);
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
  • Dobra znajomość MS Office;
  • Duża motywacja, chęć do pracy i zaangażowanie.

Co oferujemy

  • Płatny staż;
  • Umowę o pracę;
  • Doświadczenie w międzynarodowej korporacji;
  • Zaznajomienie się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi i organizacyjnymi.
Zawód:
Stażysta
Miejsce pracy:
Chrzanów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-02-04
Oferta wygasła w dniu:
2020-02-18
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANE
Woodward Poland Sp. z o.o.

Praktykant w zespole inżynieryjnym Toolkit

Zawód: stażysta Rodzaj: praktyka

POLECANA
Niepołomice
2020-02-13 POLECANA
Air Liquide Polska Sp. z o.o.

Specjalista ds. Obsługi Klienta (gazy specjalne) - Staż

Zawód: stażysta Rodzaj: staż

POLECANA
Dąbrowa Górnicza