Twoje wsparcie w rekrutacji

Koordynator Sklepów-Kupiec

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-02-18

Firma została założona w 1994 r. Przedmiotem działalności przedsiębiorstwa jest produkcja i sprzedaż pieczywa, asortymentów cukierniczych świeżych, wyrobów ciastkarskich, cukiernictwa deserowego. Firma współpracuje z około 200 indywidualnymi odbiorcami oraz z dużymi sieciami handlowymi na terenie wielu województw Polski. Zakład prowadzi również sprzedaż swych wyrobów we własnych sklepach firmowych.

Opis oferty pracy:

Firma BRONOWSCY CZERNICHÓW Sp. z o.o. Sp. K. zatrudni osobę na stanowisko Koordynator Sklepów-Kupiec.

Zakres obowiązków:

• Zarządzanie podległymi lokalami firmowymi na terenie regionu śląskiego i małopolskiego

• Koordynacja, kontrola i ocena funkcjonowania podległych sklepów

• Współtworzenie i realizacja celów sprzedażowych

• Przygotowanie zamówień, analiza sprzedaży i zakupów

• Współpraca z Działem Łańcucha Dostaw w zakresie bieżącej kontroli stanów zapasów magazynowych

• Współpraca ze sklepami w zakresie odpowiedniej ekspozycji towaru promocyjnego

• Rekrutacja i szkolenie nowych pracowników

• Kierowanie, motywowanie i dbanie o rozwój personelu

Wymagania:

• Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży spożywczej

• Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji

• Umiejętność organizacji pracy

• Gotowość do wyjazdów służbowych (czynne prawo jazdy kat.B) - rejon woj. śląskiego i woj. małopolskiego

• Wysoka motywacja i zaangażowanie w pracę

• Otwartość na szybkie zdobywanie wiedzy

• Życzliwość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

• Umiejętność pracy w zespole

• Sumienność, uczciwość

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy

• Dyspozycyjność.

Firma oferuje:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie

• samochód, telefon i laptop służbowy

• atrakcyjny system premiowy

• szkolenia

• rabaty pracownicze

• bezpłatna, prywatna opieka medyczna dla pracownika

• opieka medyczna dla członków rodziny

Zawód:
Manager
Miejsce pracy:
Żywiec
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-02-04
Oferta wygasła w dniu:
2020-02-18
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

METLIFE Adam Albrewczyński

Menedżer Zespołu

Zawód: manager Rodzaj: inna
Katowice
2020-02-25

SPECJALISTA DS. KALKULACJI I ROZLICZEŃ HOTELU

Zawód: manager Rodzaj: umowa o pracę
"FARMACOL" SPÓŁKA AKCYJNA
3400-3600 zł
UoP brutto/m-c
Ustroń
2020-01-22