Twoje wsparcie w rekrutacji

Magister farmacji

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-02-17

Dr.Max Polska to jedna z największych sieci aptek w kraju należąca do międzynarodowego holdingu Dr.Max – lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji.

W każdej aptece starannie dopasowujemy asortyment do potrzeb okolicznych mieszkańców i lekarzy ze współpracujących placówek zdrowia. Doświadczenie, zaangażowanie i troska o zdrowie pacjentów w każdym wieku – te cele przyświecają nam każdego dnia. Dlatego od kilkunastu lat zapewniamy profesjonalną opiekę farmaceutyczną, abyś cieszył się zdrowiem jak najdłużej.

Sieć aptek zatrudni magistrów do pracy w aptekach Dr. Max w Świnoujściu. Możliwość relokacji.

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept
  • Zamawianie, prawidłowe przyjmowanie dostawy i potwierdzanie jej zgodności z zamówieniem
  • Monitorowanie stanów oraz terminów ważności preparatów w magazynie aptecznym
  • Przestrzeganie standardów firmy Dr. Max

Wymagania:

  • Wykształcenie farmaceutyczne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
  • Duże zaangażowanie w kontakty międzyludzkie
  • Otwartość, profesjonalizm
  • Mile widziana znajomość programu KAMSOFT

Firma oferuje:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane systemem premiowym
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Pakiet socjalny obejmujący ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, opiekę medyczną i kartę MULTISPORT
Zawód:
Farmaceuta
Miejsce pracy:
Świnoujście
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-02-03
Oferta wygasła w dniu:
2020-02-17
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Dr.Max Sp. z o. o.

Technik Farmaceutyczny

Zawód: farmaceuta Rodzaj: umowa o pracę
Dr.Max Sp. z o. o. wizytówka
Szczecin
2020-02-16

Szczecin
2020-02-16

Gryfino
2020-02-17