Twoje wsparcie w rekrutacji

Telemarketer – praca zdalna

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-02-17

Private Corporate Consulting Sp. z o. o.

Kim jesteśmy?

Od kilku lat przygotowujemy najlepsze szkolenia dla administracji publicznej. Działamy etycznie,

tworząc szkolenia, w których sami chcielibyśmy uczestniczyć. Rocznie organizujemy ok. 1200 szkoleń.

Specjalizujemy się w szkoleniach dla: Urzędów Miast i Gmin, Ośrodków Pomocy Społecznej, Urzędów

Stanu Cywilnego, Urzędów Pracy.

Jeśli jesteś zdyscyplinowany i potrafisz zorganizować sobie pracę, dobrze władasz językiem ojczystym i masz świetną dykcję?

Chcesz pracować efektywnie a nie ciężko? - zapraszamy do naszego zespołu!

Zakres obowiązków:

Będziesz odpowiedzialny/a  za:

  • kontakt telefoniczny z klientami naszej firmy,
  • obsługę poczty elektronicznej,
  • opiekę nad klientami.

Wymagania:

Od Ciebie oczekujemy:

  • znajomości obsługi pakietu MS Office (przede wszystkim Word i PDF, obsługa poczty elektronicznej),
  • jeśli masz doświadczenie w kontaktach z klientami i w sprzedaży produktów lub doświadczenie w telemarketingu – jesteś odpowiednim kandydatem,
  • dyspozycyjności w wymiarze ok. 5 h dziennie (może być więcej) w pierwszej połowie dnia,
  • wolne weekendy i popołudnia (praca od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:00),
  • chęci i zaangażowania w powierzone obowiązki,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na prowizji.

Firma oferuje:

Proponujemy:

  • pracę z domu, w najbardziej przyjaznej dla Ciebie atmosferze,
  • przeszkolimy Cię – w ciągu 5 dni zdobędziesz wiedzę, która da Ci możliwość zarabiania pieniędzy,
  • wsparcie na każdym etapie współpracy,
  • oferujemy Ci umowę o współprace lub umowę zlecenie,
  • płatny pierwszy miesiąc wdrożeniowy (otrzymujesz wynagrodzenie za każdy przepracowany dzień w tym okresie),
  • gwarantujemy wysokie premie na skuteczność,
  • zapewniamy narzędzia do pracy; nowoczesny system, aplikacje do wykonywania połączeń oraz pocztę służbową, potrzebujesz tylko komputera z podłączeniem do Internetu i słuchawek z mikrofonem.
Zawód:
Telemarketer
Miejsce pracy:
Gdynia
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2020-02-03
Oferta wygasła w dniu:
2020-02-17
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PRACOWNIK DO SPRAW OBSŁUGI KLIENTA

Zawód: telemarketer Rodzaj: inna
kontakt przez PUP
od 1033 zł
UoP brutto/m-c
Koleczkowo
2020-02-05
od 1033 zł