Twoje wsparcie w rekrutacji

Laborant Procesu (k/m)

W PPG każdego dnia pracujemy nad udoskonalaniem i dostarczaniem farb, powłok i produktów specjalistycznych, którym nasi klienci ufają już od ponad 130 lat. Dzięki zaangażowaniu i kreatywności pozwalamy im sprostać nawet największym wyzwaniom przed jakimi stają. Współpracujemy ściśle, aby znaleźć najlepsze rozwiązania. Nasza siedziba główna mieści się w Pittsburghu, a zakłady i centra innowacji zlokalizowane są w ponad 70 krajach. Obsługujemy klientów z branż: budowlanej, produktów konsumenckich, przemysłowej i transportowej. Aby dowiedzieć się więcej odwiedź naszą stronę i śledź PPG na LinkedIn.

Zakres obowiązków:

Twoje wyzwania:

  • Preparacja próbek laboratoryjnych zgodnie z ustalonym planem działań prac laboratorium procesowego
  • Kontrola podstawowych parametrów jakościowych wykonanych próbek laboratoryjnych i produkcyjnych
  • Analiza otrzymanych danych oraz sporządzanie raportów z wykonanych prac
  • Zbieranie danych procesowych z aktualnie prowadzonych procesów produkcji w celu ich dalszej analizy i optymalizacji
  • Współpraca z technologami w celu optymalizacji procesów produkcji farb ciekłych oraz linii produkcyjnych
  • Śledzenie, analiza optymalizowanych procesów oraz nowo wdrażanych wyrobów na wydziale produkcyjnym
  • Udział w procesie rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych na wydziałach

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe chemiczne
  • Gotowość do pracy w systemie 2 - i 3-zmianowym
  • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność współpracy w zespole oraz umiejętności interpersonalne
  • Chęć ciągłego doskonalenia i podnoszenia kwalifikacji
  • Doświadczenie w pracy laboratoryjnej lub znajomość procesu produkcji farb ciekłych będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Bezpośrednie zatrudnienie w  oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach

Uwagi dotyczące aplikowania:

CV prosimy kierować za pomocą formularza APLIKUJ.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
PPG Cieszyn S.A. 43-400 Cieszyn, Ul. Chemików 16 NIP 548-007-53-64
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Laborant
Miejsce pracy:
Cieszyn
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-02-13
Oferta wygasa w dniu:
2020-02-27
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Grupa Ekoprojekt Sp. z o.o.

Laborant pomiarowy

Zawód: laborant Rodzaj: umowa o pracę
Bielsko-Biała
2020-02-13
ŻYWIEC ZDRÓJ S.A.

Laborant

Zawód: laborant Rodzaj: umowa na zastępstwo
Jeleśnia
2020-01-28

Praktyka Płatna w laboratorium

Zawód: laborant Rodzaj: umowa zlecenia
Jeleśnia
2020-02-13

INSPEKTOR POMIAROWIEC

PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO-HANDLOWO-USŁUGOWE "BIELASZKA"
2250-3600 zł
UoP brutto/m-c
Jastrzębie-Zdrój
2019-11-26

PRACOWNIK LABORATORIUM KJ

Zawód: laborant Rodzaj: umowa na okres próbny
DSI UNDERGROUND CHEMICALS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 3000 zł
Mikołów
2020-01-03
od 3000 zł

TECHNOLOG - LABORANT DS. PROCESÓW CHEMICZNYCH

EUROCERAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3000-6000 zł
Kędzierzyn-Koźle
2019-12-02