Twoje wsparcie w rekrutacji

PRACOWNIK DS. OSOBOWYCH - REKRUTER

Zakres obowiązków:

aktywnym poszukiwaniem i rekrutowaniem opiekunek osób starszych
budowaniem i utrzymywaniem dobrych relacji z naszymi pracownikami
tworzeniem wszelkiej dokumentacji związanej z delegowaniem pracownika
kontaktem z instytucjami państwowymi np. zus, nfz
sprawami administracyjnymi firmy

Wymagania:

Wykształcenia:
średnie ogólnokształcące
Języki:
niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)
biegła obsługa internetu
skuteczna komunikacja i rozwiązywanie konfliktów
Inne wymagania:
[Umiejętność 2] : student/ka zaoczny/a na kierunku Zarządzanie (mile widziane)
[Umiejętność 1] : język niemiecki na poziomie B1/B2 (mile widziane)
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE

Firma oferuje:

Wynagrodzenie brutto:
od 3 000 PLN
Opis wynagrodzenia:
7/8 etatu
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Informacje:

Miejsce pracy:
Jerzego Waszyngtona 34-36, 81-342 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie
Wymiar etatu:
0.85
Zmianowość:
jedna zmiana
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Dane kontaktowe:
Asisco Sp. Z o.o.
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty:
Brak danych.
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
Zawód:
Specjalista ds. HR
Gdynia
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
od 3000 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2020-01-30
Oferta wygasa w dniu:
2020-02-29
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

POŚREDNIK PRACY I ZATRUDNIENIA

Zawód: specjalista ds. hr Rodzaj: umowa o pracę
FRESH EXPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 1400 zł
UoP brutto/m-c
Sopot
2020-02-03
od 1400 zł

SENIOR HR AND PAYROLL EMEA SPECIALIST WITH GERMAN, SENIOR ASSOCIATE

State Street Bank GMBH Sp. z o. o. Oddział w Polsce
od 2600 zł
Gdańsk
2020-01-28
od 2600 zł

HR OPERATIONS JUNIOR SPECIALIST

THYSSENKRUPP GROUP SERVICES GDAŃSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 2600 zł
Gdańsk
2020-01-27
od 2600 zł

POŚREDNIK PRACY- POŚREDNIK PRACY STAŻYSTA PRUSZCZ GDAŃSKI

Zawód: specjalista ds. hr Rodzaj: praca tymczasowa
kontakt przez OHP
od 2600 zł
Pruszcz Gdański
2019-12-20
od 2600 zł