Twoje wsparcie w rekrutacji

Kontroler Jakości

Grupa FAMUR jest globalnym producentem i dostawcą maszyn oraz urządzeń dla górnictwa podziemnego, odkrywkowego, transportu przeładunku, a także energetyki. Zatrudniamy pracowników w spółkach zlokalizowanych w Katowicach, Zabrzu, Rybniku, Piotrkowie Trybunalskim, Nowym Sączu i Gorlicach, a także w Niemczech, Rosji, Indiach, Kazachstanie i na Ukrainie.

Do FAMUR SA Systemy Transportowe Oddział w Piotrkowie Trybunalskim poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Kontroler Jakości

Zakres obowiązków:

  • kontrola produktów i półproduktów pod względem zgodności wykonania
  • kontrola towarów pod względem zgodności z zamówieniem
  • pomiary na maszynach współrzędnościowych
  • prowadzenie dokumentacji kontrolnej
  • analiza problemów jakościowych

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • uprawnienia na suwnice
  • mile widziana umiejętność programowania i obsługi współrzędnościowych maszyn pomiarowych
  • umiejętność rozwiązywania problemów oraz pracy zespołowej

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie stałe + cześć ruchoma (premie uznaniowe)
  • pracę w silnej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, stypendia zagraniczne itp.)
  • świadczenia w ramach Zakładowego Systemu Świadczeń Socjalnych orazprywatną opiekę medyczną

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest FAMUR SA z siedzibą w Katowicach, ul. Armii Krajowej 51, nr KRS: 0000048716, Regon: 270641528, NIP: 6340126246. Spółka jest częścią Grupy TDJ, w związku z czym Pani/Pana dane osobowe będą objęte współadministrowaniem oraz przekazywane w obrębie Grupy TDJ na potrzeby realizacji celu, dla którego są przetwarzane. W przypadku jakichkolwiek pytań w zakresie przetwarzania danych osobowych zachęcamy do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych, który możliwy jest poprzez adres mailowy: iod@famur.com lub pisemnie na adres naszej siedziby z dopiskiem „Inspektor Ochrony Danych”. U Inspektora Ochrony Danych uzyska Pani/Pan informacje dot. uzgodnień między współadministratorami. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679), w celu zawarcia i wykonania umowy (art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) oraz na podstawie przepisów prawa (art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego lub wycofania zgody, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody.  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres iod@famur.com. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. Niepodanie danych powoduje brak możliwości wzięcia udziału w rekrutacji. Odbiorcami danych mogą być podmioty doradztwa personalnego, wspierające Grupę w realizacji procesu rekrutacji. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Prosimy również o dopisanie do przesyłanych aplikacji zgody o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FAMUR SA, z siedzibą w Katowicach, ul. Armii Krajowej 51 w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym.”

W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez FAMUR SA prosimy także o dołączenie zgody o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FAMUR SA z siedzibą w Katowicach, ul. Armii Krajowej 51 w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych.”

Zawód:
Kontroler jakości
Miejsce pracy:
Piotrków Trybunalski
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-02-20
Oferta wygasa w dniu:
2020-03-01
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Exact Systems Sp. z o.o.

Kontroler/ka Jakości

Zawód: kontroler jakości Rodzaj: umowa zlecenia
Kielce
2020-02-14

SPECJALISTA KONTROLI JAKOŚCI

Zawód: kontroler jakości Rodzaj: umowa o pracę
Paris Tobacco International Manufacturing
od 6000 zł
UoP brutto/m-c
Skrzyńsko
2020-01-28